recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

SCORPIO na targach REMA DAYS 2017Poprzedni artykuł 

Urządzenie do domingu PM2 firmy Dema
Urządzenie do domingu PM2 firmy Dema

SCORPIO Sp. z o.o. wraz ze swoimi partnerami handlowymi serdecznie zapraszają na targi REMA DAYS 2017, które po raz drugi odbywać się będą w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, w dniach 15-17 lutego.

Wśród licznych eksponatów na pierwszy plan wybijać się bez wątpienia będzie hybrydowy ploter UV Nyala2 firmy swissQprint, współpracujący z debiutującym na rynku polskim robotem, który umożliwia automatyczne podawanie oraz zdejmowanie sztywnych podłoży na maszynę, co eliminuje pracę ręczną i pozwala wykonać produkcję bez udziału operatora. Bezobsługowa współpraca robota z drukarką zapewnia wykonanie powtarzalnych oraz zindywidualizowanych wydruków z pełną precyzją i niezawodnością, a automatyzacja sprawia, że praca plotera staje się jeszcze bardziej wydajna.

Kolejną premierą targową, prezentowaną na stoisku SCORPIO (hala F, stoisko T23), będzie urządzenie do domingu PM2 firmy Demak, służące do produkcji wypukłych etykiet poliuretanowych. PM2 to jedno z najnowocześniejszych rozwiązań, wyposażone w mechanizm poruszający się po osiach XYZ, który umożliwia wytwarzanie, obok standardowych etykiet, także tych o skomplikowanych kształtach i bardzo drobnych elementach – tzw. mikrodoming.

SCORPIO, jako jeden z wiodących dostawców tapet i canvasu do zadruku cyfrowego, będzie pokazywał możliwości zadruku tych podłoży na ploterze lateksowym Ricoh Pro L4130. Ploter ten, coraz popularniejszy na polskim rynku, wyposażony będzie w nowej generacji tusze Ricoh AR, o poszerzonym gamucie barwnym, niskiej temperaturze utrwalania – już 60 0 C i krótszym czasie schnięcia, pozwalającym na zwiększenie wydajności plotera do blisko 30 m 2 /h. Na stoisku zostanie też zaprezentowana nowość rynkowa – okleiny introligatorskie dedykowane pod zadruk lateksowy, pozwalające na personalizowaną produkcję okładek notatników, kalendarzy oraz albumów i książek.

Spośród innym rozwiązań SCORPIO zaprezentuje drukarkę inkjet Astrojet M1 do druku kopert, działającą na bazie coraz popularniejszej technologii memjet®. Gamę rozwiązań dla reklamy i szeroko rozumianego przemysłu uzupełni jednokolorowa maszyna do druku tamponowego z zamkniętym systemem kałamarza SIC 60, niemieckiej firmy Tampoprint oraz laser znakujący Penteq LG200, który można łatwo rozbudować o różne opcje, dopasowane do indywidualnych wymagań klientów.

Podczas targów SCORPIO zaprezentuje także zgrzewarkę T300 firmy Miller Weldmaster, światowego lidera w zakresie rozwiązań do zgrzewania tkanin technicznych. Ta jedna z najpopularniejszych zgrzewarek amerykańskiego producenta może wykorzystywać zarówno gorący klin, jak i gorące powietrze, umożliwiając wykonanie wielu różnych typów zgrzewów używanych do produkcji namiotów, plandek, pokrowców, banerów itp.

Na podstawie informacji firmy Scorpio Sp. z o.o.,

 Produkcja: WebFabrika 1999-2021 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności