Fotolia by Adobe na RemaDays 2017Poprzedni artykuł 

Bank zdjęć Fotolia by Adobe będzie ponownie uczestnikiem jednych z największych targów reklamy. W dniach 15 - 17 lutego w podwarszawskim Nadarzynie będzie miała miejsce 13. edycja RemaDays. 3 dni imprezy to okazja do spotkania przedstawicieli branży z 20 krajów.

Targi RemaDays Warsaw to ponad 35 tys. m2 powierzchni wystawienniczej, która podzielona zostanie na 9 sektorów obejmujących tematycznie cały rynek reklamy i poligrafii. W tegorocznej edycji udział zapowiedziało 750 wystawców. W zeszłym roku imprezę odwiedziło ponad 19 tys. osób z 46 krajów.

Fotolia by Adobe zaprasza do odwiedzenia stoiska nr H21 w hali F. Będzie tam można zapoznać się z trendami obowiązującymi na rynku materiałów stockowych. Eksperci serwisu z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące oferty, na którą oprócz zdjęć i grafik wektorowych składają się również pliki wideo oraz kinografiki.

Podczas 13. edycji RemaDays zaprezentujemy nowości w naszym banku, który obejmuje już ponad 72 mln kreatywnych plików. Podobnie jak w latach ubiegłych, porozmawiamy z naszymi gośćmi o trendach, które będą kształtować branżę kreatywną w 2017 roku. Dla osób związanych zawodowo z reklamą i marketingiem jest to wyjątkowa okazja do odnalezienia nowych inspiracji do pracy – mówi Beata Jaroszewska, Dyrektor ds. Marketingu Fotolia Polska.

Podczas targów goście będą mieli okazję zapoznać się z pełną ofertą firm branży reklamowej i poligraficznej obejmującą najnowsze produkty i rozwiązania technologiczne.

Organizatorzy RemaDays 2017 zapewniają bezpłatny dojazd do Nadarzyna. Z dworca PKP Warszawa Zachodnia, ze stacji PKP Lotnisko Chopina oraz z lotniska im. Fryderyka Chopina będą kursowały autobusy z częstotliwością co 15 minut.

Na podstawie informacji firmy Fotolia by Adobe

 Produkcja: WebFabrika 1999-2021 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności