System do dekoracji wnętrz - Key2Decor - w nowej odsłonie na RemaDaysPoprzedni artykuł 

KEY2DECOR to rewolucyjny software do sprzedaży produktów dekoracyjnych online (tapet, canvasów itp) od KEY2PRINT w oparciu o prosty, wygodny kreator. Idealny dla drukarni wyposażonych w plotery solventowe, latexowe, uv lub sublimację. Jest to rozwiązanie wykorzystujące najnowsze technologie, łączące świat dekoracji wnętrz ze sprzedażą przez Internet. Produkt oparty jest na systemie Key2Print.

Dzięki oprogramowaniu Key2Decor drukarnia może prowadzić sprzedaż pod własną marką, a zwykły użytkownik Internetu ma możliwość drukowania i profesjonalnego projektowania produktów do dekoracji wnętrz w najwyższej jakości, takich jak: fototapety, canvasy, pościel z nadrukiem, szkło i ceramika.

System Key2Decor jest zintegrowany z bankiem zdjęć Fotolia, co otwiera wiele nowych możliwości przed użytkownikami. Kreator pozwala na tworzenie dowolnych szablonów projektowanych produktów do dekoracji wnętrz i daje możliwość przygotowania niezliczonej liczby stron w tym szablonie. Z profesjonalnym softwarem użytkownik może korzystać z zaawansowanych opcji edycji zdjęć, co daje mu szeroki wachlarz możliwości. Pozwala na pracę na każdej platformie sprzętowej.

Funkcjonalności kreatora zostały zaprojektowane w oparciu o doświadczenia najlepszych graphic designerów w Europie. Jednocześnie obsługa systemu Key2Decor nie wymaga specjalistycznej wiedzy graficznej, czy informatycznej. Jest ona dostosowana do najwyższych standardów user experience, aby zapewnić wygodę i łatwość obsługi systemu przez każdego użytkownika. Nowa odsłona Key2Decor pozwala na dodanie nowych funkcjonalności takich jak np. kolekcja zdjęć. Takie zmiany przyczynią się do elastycznego dopasowania się do kryteriów użytkowników. Aby dowiedzieć się więcej - zapraszamy do stoiska.

Użytkownik systemu Ke2Decor może mieć wpływ na elementy dekoracyjne swojego domu, projektować własne wnętrze i dać upust kreatywności. Software daje mu niezliczoną liczbę możliwości kreowania przestrzeni użytkowej. Pozwala na profesjonalne wykonanie fotograficznych i graficznych elementów architektury wnętrz.

Tylko system Key2Decor pozwala drukarni na sprzedaż produktów online pod własną marką. Jest skonstruowany tak, aby inspirował użytkownika końcowego, jest kompleksowym narzędziem, w którym przechodzi on cały proces kreacji od inspiracji po produkcje. Jedynym ograniczeniem pozostaje tylko jego wyobraźnia.

Zapraszamy do stoiska W 27, Hala F
w dniach 15-17.02.2017

 Produkcja: WebFabrika 1999-2021 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności