Derya – sposób na sukcesPoprzedni artykuł 

Firma Derya sp. z o.o z siedzibą w Tychach przy ulicy Podleskiej 32 to jedyny, autoryzowany przedstawiciel japońskiej firmy Horizon Inc. , producenta maszyn introligatorskich. Derya na rynku poligraficznym prężnie działa od 1993 roku.

W tym czasie zostało sprzedanych i zainstalowanych około 700 nowych maszyn Horizon, oraz kilkadziesiąt nowych maszyn takich producentów jak Ryobi, Foliant, Nagai, czy Uchida. Firma Derya cały czas poszerza swoje portfolio oferowanych maszyn, wychodząc naprzeciw coraz większym potrzebom swoich klientów i konsekwentnie wprowadza na rynek najnowsze rozwiązania w dziedzinie introligatorni pozwalając swoim partnerom produkować na sprzedawanych maszynach produkty najwyższej jakości. Sprzedawane przez Derya maszyny Horizon charakteryzują się najwyższym stopniem zautomatyzowania oraz mocną i solidną konstrukcją pozwalającą na długoletnie użytkowanie. Klienci firmy Derya niejednokrotnie po zakupie pierwszej maszyny decydują się na zakup kolejnych maszyn Horizon, a wszystko to za sprawą bezproblemowej i długoletniej pracy maszyn oraz dobrej współpracy z firmą Derya.

Wychodząc naprzeciw najnowszym trendom poligraficznym oraz coraz większym wymaganiom klientów, Derya prezentuje maszyny Horizon na branżowych targach w Polsce i za granicą. Derya od początku swojej działalności notuje ciągły i zrównoważony rozwój spełniając coraz wyższe normy jakościowe produktów oraz zapewniając stabilizację w kwestii obsługi posprzedażowej oraz doradztwa technicznego.

Na podstawie informacji firmy Derya sp. z o.o

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności