Brother: promocyjna cena drukarki etykiet na stoisku firmowym na targach EnergetabPoprzedni artykuł 

Brother P-touch E110VP to łatwa w użyciu przemysłowa drukarka etykiet, skierowana do pracowników zajmujących się utrzymaniem infrastruktury technicznej, w tym do elektryków i instalatorów. Urządzenie będzie sprzedawane w promocyjnej cenie 99 zł na stoisku Brother na targach Energetab, odbywających się w Bielsku-Białej w dniach 12 – 14 września 2017 r.

Drukarka Brother PT-E110VP oferuje szereg funkcji, dzięki którym drukowanie czytelnych etykiet jest proste i wygodne w oznaczaniu kabli czy powierzchni płaskich. Specjalna numeryczna klawiatura z graficznym wyświetlaczem LCD pozwala na obsługę urządzenia w szybki i intuicyjny sposób, a wysoka prędkość druku – 20 mm na sekundę, sprzyja oszczędności czasu. Funkcja drukowania sekwencyjnego pozwala otrzymać do 9 etykiet, a wbudowana gilotyna umożliwia szybkie odcinanie wydrukowanych etykiet. Model drukuje do 2 linijek tekstu i oferuje 200 symboli, w tym oznaczenia elektryczne, teleinformatyczne, audio-wizualne i symbole bezpieczeństwa.

Drukarka etykiet P-touch E110VP jest kompatybilna z taśmami o szerokości: 3.5, 6, 9 i 12 mm oraz może drukować na taśmach Brother TZe, które wyróżniają się opatentowaną przez producenta technologią laminowania, zapewniającą odporność na zarysowania. Tego typu rozwiązanie zabezpiecza wydruk przed działaniami cieczy, tarcia, temperatury, chemikaliów i światła słonecznego. Laminowane taśmy TZe składają się z sześciu warstw, tworzących cienką
i wytrzymałą etykietę. Charakteryzują się łatwą w odklejeniu warstwą zabezpieczającą i dobrą przyczepnością. Taśmy TZe dostępne są w wielu różnych kolorach i rozmiarach.

Model P-touch E110VP będzie dostępny w atrakcyjnej cenie 99 zł na stoisku Brother - NR 29 w pawilonie U - na Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich ENERGETAB, które odbędą się w dniach od 12 do 14 września 2017 r. Firma zaprezentuje także inne przemysłowe drukarki etykiet, takie jak PT-E300VP czy PT-E550WVP.

Wszystkie drukarki etykiet Brother objęte są 3-letnią gwarancją. Więcej informacji na stronach http://www.brother.pl/ i http://www.energetab.pl/.

Na podstawie informacji firmy Brother

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności