GRAFMASZ i SCS AUTOMABERG zapraszają na Paperflow 2017Poprzedni artykuł 

Paperflow jest imprezą organizowaną przez czołowych włoskich producentów maszyn skierowaną do drukarń, a w szczególności firm specjalizujących się w produkcji książek i opakowań.

SCS Automaberg jako jeden z wystawców zaprezentuje pięć najpopularniejszych urządzeń ze swojej oferty

Trim and Perf - wielofinkcyjna, automatyczna linia introligatorska umożliwiająca w zależności od konfiguracji sztancowanie, cięcie, perforację przerywaną, perforację narożników, perforację otworów pod oprawę spiralną czy okrawanie narożników

2 HCR - półautomat do zaokrąglania rogów okładki twardej

2HCC - półautmat do okrawania rogów

Easy Fly - trymer czołowy do książek z okładką ze skrzydełkami

DCH 200 - automat sztnacujący do papieru i tektury falistej.

Prezentacja odbędzie się w dniach 28-29-30 września oraz 5-6-7 października we włoskiej miejscowośc Brusaporto znajdującej się w pobliżu lotniska Bergamo, które jest bardzo dobrze skomunikowane z większością polskich lotnisk.

Udział w imprezie jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji. Szczegółowe informacje można uzyskać w firmie Grafmasz, która jest oficjalnym przedstawicielem firmy SCS Automaberg na polskim rynku (mailowo warszawa@grafmasz.pl lub telefonicznie 513 037 223.

W imprezie weźmie również udział trzech innych włoskich producentów maszyn:

Peroni - urządzenia do wklejania gumki na długopis w notesach oraz płaskiej gumki do okładek twardych i książek

Solema - urządzenia do produkcji pudełek, rozcinania, nacinania i cięcia poprzecznego tektury falistej, maszyny do składania kratownic z tektury falistej

Tecnomac - laminatory.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności