recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Urządzenia Brother zdobywają kolejne nagrody Good Design AwardPoprzedni artykuł 

Produkty firmy Brother zdobyły nagrodę Good Design Award, przyznawaną za funkcjonalność i wzornictwo produktowe. Wyróżnienia, przyznane firmie już 25. raz z rzędu, tym razem otrzymały laserowe urządzenia wielofunkcyjne oraz maszyna do szycia.

Od momentu otrzymania przez Brother pierwszej nagrody Good Design Award, przyznanej domowej maszynie do szycia w 1960 r., firma otrzymała łącznie 199 wyróżnień w tym konkursie. Brother zdobywa nagrody Good Design Award nieprzerwanie od 1993 roku.

Wyróżnienia Good Design Award 2017 w kategorii wielofunkcyjne kolorowe urządzenie laserowe zostały przyznane modelom Brother HL-L8360CDW, HL-L9310CDW i MFC-L9570CDW. W kategorii Maszyny do Szycia nagrodę zdobyła maszyna Brother CV3550 Double Cover Stitch.

Piotr Baca, Country Manager w Brother Polska powiedział: “Nagrody Good Design Award są przyznawane nie tylko w uznaniu za wygląd produktów. Równie ważne są wrażenia użytkownika, wpływ urządzeń na środowisko naturalne oraz ich innowacyjność. Tytuł Good Design Award to zwieńczenie ciężkiej pracy zespołów zaangażowanych w rozwój, produkcję i dostarczenie naszych produktów i usług”.

O nagrodzie Good Design Award

Good Design Award to japoński, kompleksowy system oceniania i komunikacji wzornictwa produktowego, wprowadzony w 1957 r. Uczestniczy w nim szereg producentów i projektantów, zarówno japońskich, jak i zagranicznych. Znak "G Mark", będący symbolem nagrody, jest powszechnie rozpoznawany jako wyznacznik dobrego wzornictwa.

Więcej informacji na temat nagrody Good Design Award znaleźć można pod linkiem: http://www.g-mark.org/?locale=en

Na podstawie informacji firmy Brother

 Produkcja: WebFabrika 1999-2019 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności