Brother MFC-L9750CDW z nagrodą BLI Winter 2018 Pick AwardPoprzedni artykuł 

Model Brother MFC-L9750CDW został wyróżniony przez niezależne i opiniotwórcze laboratorium testowe Buyers Lab nagrodą BLI Winter 2018 Pick Award. Urządzenie zostało docenione za szereg funkcjonalności, opracowanych z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach.

Flagowy model Brother MFC-L9750CDW „all-in-one” został nagrodzony przez niezależne laboratorium testowe Buyers Lab, które doceniło realną wartość urządzenia oferowaną klientom, szczególnie podkreślając następujące atrybuty:

  • Wysoką niezawodność, która zwiększa produktywność i minimalizuje przestoje w generowaniu dokumentów.
  • Wysokiej jakości wydruki w trybie drukowania i kopiowania.
  • Usprawnienie przepływu dokumentów dzięki wyjątkowo szybkiemu skanowaniu i uproszczonej integracji usług w chmurze.
  • Imponujący zestaw funkcji, w tym otwarty interfejs BSI (Brother Solutions Interface).

Nagrodzony Brother MFC-L9570CDW to laserowe, kolorowe urządzenie „all-in-one” dla firm średniej wielkości, które oczekują niezawodnych urządzeń drukujących i skanujących, gwarantujących niskie koszty całkowitego posiadania (TCO). Ten model generuje do 31 stron na minutę w trybie kolorowym i monochromatycznym. Wydajność urządzeń została zwiększona dzięki opcji automatycznego druku i skanowania dwustronnego. Dwustronne skanowanie w kolorze i mono w przypadku modelu MFC-L9570CDW wynosi do 100 obrazów na minutę.

Marlene Orr, dyrektor ds. analizy w dziale drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych BLI dodała: "Brother MFC-L9570CDW to kompaktowe i niedrogie urządzenie dla małych i średnich przedsiębiorstw, oferujące zaawansowaną funkcjonalność i maksymalną produktywność dzięki intuicyjnej konstrukcji i funkcji szybkiego skanowania".

Nagrody Buyers Lab cieszą się dużym uznaniem i są jednymi z najtrudniejszych do zdobycia w branży. Są one przyznawane na podstawie niezależnych testów, realizowanych w placówkach testowych BLI przez doświadczonych analityków, którzy poddają wybrane produkty dwumiesięcznej, rygorystycznej ocenie.

Na podstawie informacji firmy Brother

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności