Sharp wprowadza nowe urządzenia wielofunkcyjne A4 mono wyposażone w funkcje usprawniające procesy biznesowePoprzedni artykuł 

Sharp Electronics CEE ogłosił, że nowa linia urządzeń wielofunkcyjnych A4 mono jest już dostępna w sprzedaży. Nowe zaawansowane modele MX-B355W i MX-B455W są pierwszymi urządzeniami zaprojektowanymi od chwili zawarcia sojuszu z firmą Foxconn i oferują te same wydajne funkcje wspierające procesy biznesowe oraz są podobnie wygodne w obsłudze jak modele Sharp A3.

Nowe modele drukują z prędkością do 45 stron na minutę, skanują z prędkością do 110 obrazów na minutę, a dzięki 7-calowemu wyświetlaczowi dotykowemu zapewniają intuicyjną obsługę, co skutkuje oszczędnością czasu. Ujednolicenie interfejsu użytkownika we wszystkich modelach Sharp A3 i A4 oznacza, że niezależnie od wielkości i typu urządzenia - kolorowego lub mono – sposób obsługi i administracji jest taki sam.

Urządzenia MX-B355W i MX-B455W wyposażono w rozwiązania typowe dla większych urządzeń A3, na przykład bezpośredni druk plików pakietu Office oraz rozpoznawanie OCR, co znacznie ułatwia edycję, cyfryzację i współpracę z dokumentami.

Nowe modele oferują również w standardowej konfiguracji funkcję druku podążającego, która przechowuje zadania druku, oczekując na identyfikację użytkownika przy wybranym urządzeniu. Oznacza to, że dokumenty zostaną wydrukowane dopiero wtedy, gdy użytkownik znajdzie się przy urządzeniu, a poufne dokumenty nie pozostaną bez nadzoru w tacy wyjściowej urządzenia. Jest to szczególnie istotne dla organizacji, które przygotowują się do spełnienia wymagań Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które zacznie obowiązywać od maja.

- Rozumiemy, że czas i przestrzeń mogą być dobrami luksusowymi we współczesnych biurach, a użytkownicy, poszukują technologii, która znacznie przyspieszy i uprości codzienne zadania. Nasze nowe modele oferują tę samą wydajność i możliwości znane z większych urządzeń, ale dodatkowo mają zalety urządzeń kompaktowych. – komentuje Szymon Trela, Product Manager, Sharp Electronics CEE.

Nowe urządzenia A4 mono nie tylko spełniają wszystkie podstawowe potrzeby współczesnego biura związane z drukowaniem, skanowaniem i kopiowaniem, ale mogą być również łatwo integrowane z obecnymi aplikacjami sieciowymi i publicznymi usługami w chmurze, dzięki czemu dokumenty mogą być bezpiecznie przesyłane i udostępniane z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Integracja z usługami w chmurze zapewnia łatwy dostęp do popularnych serwisów takich jak Microsoft OneDrive® for Business, SharePoint® Online, Box i Google Drive™ poprzez funkcje Sharp Cloud Connect. Dodatkowy spokój zapewnia również wielowarstwowy system bezpieczeństwa danych Sharp.

Nowe modele MX-B355W i MX-B455W serii Advanced są dostępne w sprzedaży u przedstawicieli Sharp. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.sharp.pl.

Na podstawie informacji firmy Sharp Electronics CEE

 Produkcja: WebFabrika 1999-2023 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności