recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Epson przedłuża gwarancyjną ofertę promocyjną o kolejne 12 miesięcyPoprzedni artykuł 

Uatrakcyjniając ofertę drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych i z dumą dając wyraz zaufaniu w jakość swych produktów Epson przedłuża gwarancyjną ofertę promocyjną o kolejne 12 miesięcy. Oferta dotyczy zamówień złożonych u autoryzowanych sprzedawców w okresie od 1 kwietnia 2018 do 31 marca 2019 roku.

Każdy, kto w tym czasie kupi nowy sprzęt i nie później niż 30 dni od daty zakupu zarejestruje go na stronie www.epson.pl/gwarancjanadrukarki wydłuży okres gwarancyjny z domyślnych 12 miesięcy do trzech lat (lub maksymalnej liczby wydrukowanych stron).

Po przesłaniu wniosku online możliwe będzie wydrukowanie strony z potwierdzeniem przyjęcia wniosku. Na stronie https://warrantycheck.epson.eu można też sprawdzić, czy gwarancja została zarejestrowana (po upływie 31 dni od daty zgłoszenia).

Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne objęte promocją to uniwersalne modele przeznaczone dla domu i biur oraz wybrane modele klasy LFP. Aktualną listę wszystkich modeli objętych promocją można znaleźć na www.epson.pl/gwarancjanadrukarki.

Na podstawie informacji firmy Epson Polska

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności