recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Canon nagrodzony tytułem „Technology Leader” podczas European Executive ForumPoprzedni artykuł 

Firma Canon została uhonorowana tytułem „Technology Leader” podczas European Executive Forum (9-10 kwietnia br., Warszawa). Organizowane przez Executive Club wydarzenie to forum wymiany wiedzy i doświadczeń ekspertów ze świata biznesu, polityki oraz nauki.

Tytuł Technology Leader przyznawany jest podmiotom, które dostarczają innowacyjne rozwiązania z obszaru nowych technologii i systematycznie rozwijają swoje portfolio o nowe produkty oraz kompleksowe usługi dla biznesu. W uzasadnieniu jury konkursowego czytamy: „Bazując na swoim doświadczeniu w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań obrazowania, [Canon] systematycznie rozszerza portfolio świadczonych usług i oferowanych produktów, co w efekcie zwiększa poziom rentowności przyczyniając się do realizacji wizji dalszego rozwoju”.

„Nasz kapitał wiedzy, oparty na technologicznym know-how oraz portfolio innowacyjnych rozwiązań, to fundament, który pozwala nam wdrażać realne programy optymalizujące koszty w firmie, skalujące procesy i podnoszące efektywność w obszarze przetwarzania dokumentów i danych cyfrowych – mówi Michał Łepkowski, Country Director, Industrial & Production Solutions, Canon Polska. I dodaje: "Canon od 31 lat znajduje się w czołowej 5 firm zgłaszającej najwięcej patentów w USA. Projektowane przez nas rozwiązania, zarówno konsumenckie, jak i biznesowe, znane są użytkownikom na całym świecie – innowacyjne rozwiązania obrazowania zmieniają oblicze branży fotograficznej i filmowej, wielkoformatowe plotery graficzne kształtują nowoczesne wykorzystanie maszyn poligraficznych w różnych branżach, a najwyższej jakości projektory instalacyjne oferują niemal nieograniczony potencjał wykorzystania materiałów audiowizualnych np. w przestrzeniach ekspozycyjnych, akademickich czy biznesowych”.

W tym roku motywem przewodnim Forum było hasło: „Technologia – Innowacje – Inwestycje”. W roli panelistów wystąpili wybitni eksperci z całego świata, m.in.: Sony Kapoor – Dyrektor think tanku Re-Define, CEO Court Jesters Consulting, makroekonomista, były doradca m.in. Komisji Europejskiej, Parlamentu Europejskiego, ONZ oraz rządu norweskiego czy Bernd Lucke – Profesor Ekonomii, wykładowca na Uniwersytecie w Hamburgu i University of British Columbia, były konsultant Banku Światowego.

Na podstawie informacji firmy Canon Polska Sp. z o.o.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2019 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności