recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

6 korzyści, które urządzenia laserowe zapewniają firmomPoprzedni artykuł 

Wyniki badania Brother Polska, przeprowadzonego wśród przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw pokazują, że 90 proc. polskich MŚP drukuje w technologii laserowej, ponieważ w przypadku organizacji jest ona wydajniejsza, szybsza i tańsza niż atrament. Firma stworzyła listę sześciu najważniejszych korzyści, jakie technologia druku laserowego może przynieść firmie.

Z badań firmy Brother wynika, że przy zakupie urządzeń drukujących polskie małe i średnie przedsiębiorstwa największą uwagę zwracają na koszt materiałów eksploatacyjnych (64 proc. wskazań). W mniejszym stopniu oczekują niskiej awaryjności (40 proc.) i szybkości drukowania (38 proc.). Odpowiedzią są właśnie urządzenia laserowe, oferujące te trzy parametry, co sprawia, że idealnie sprawdzają się w środowisku biurowych. Modele atramentowe, choć wykorzystywane przez 39 proc. ankietowanych w badaniu firm, stosowane są na mniejszą skalę i postrzegane jako urządzenia odpowiednie bardziej dla użytkowników indywidulanych i biur domowych.

Prosta instalacja

Urządzenia laserowe są niezwykle łatwe w instalacji i konfiguracji. Możliwość prostego podłączenia do sieci pozwala oszczędzić czas i zasoby.

Nowoczesne technologie

Najnowsze urządzenia laserowe wykorzystują nowoczesne technologie, które oferują mobilność oraz intuicyjną obsługę. Połączenie z siecią Wi-Fi, dyski internetowe, takie jak OneNote i Dropbox oraz aplikacje Apple AirPrint, Google Cloud Print i Brother iPrint&Scan pozwalają szybko drukować poza biurem.

Niski łączny koszt użytkowania

Największą potencjalną zaletą urządzeń laserowych jest ich niski koszt użytkowania w całym okresie. Rozsądna cena zakupu staje się jeszcze bardziej atrakcyjna, kiedy weźmie się pod uwagę koszt druku jednej strony.

Duża dostępność modeli laserowych

Dziś kupujący szukają optymalnej ceny, jakości, efektywności i trwałości. Urządzenia laserowe spełniają te wymagania, a przy tym oferują firmom wysoką szybkość druku i pojemne podajniki na papier, zwiększając tym samym wydajność biura.

Minimum interakcji

Urządzenia drukujące, oferujące prostą, codzienną obsługę są szczególnie wartościowe dla organizacji. Zwiększona pojemność podajników na papier i tonera, a także intuicyjne interfejsy i skróty sprawiają, że obsługa urządzeń laserowych nie zajmuje dużo czasu.

Większa produktywność

Mobilność, prostsza obsługa oraz ograniczona liczba interwencji działu technicznego zwiększa produktywność firm, oszczędzając czas pracowników i koszty.

Na podstawie informacji firmy Brother Polska

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności