SCORPIO na stoiskach swoich dostawców podczas targów FESPA 2018Poprzedni artykuł 

W dniach 15-19 maja b.r. w Berlinie odbędą się coroczne, największe targi poświęcone technice druku cyfrowego – FESPA 2018. W imieniu naszych dostawców – firm: swissQprint, Miller Weldmaster, Demak oraz Lasercomb, serdecznie zapraszamy wszystkich Klientów do odwiedzenia ich eskpozycji, gdzie pracownicy SCORPIO będę pozostawać do dyspozycji polskojęzycznych gości przez cały okres targowy.

swissQprint – szwajcarski producent zaprezentuje na stoisku 3.2-C50 swoje wysokojakościowe plotery wielkoformatowe, które dzięki technologii utrwalania farb UV LED nie tylko gwarantują doskonałą jakość wydruku, ale także znacząco obniżają koszty eksploatacji maszyny, a dzięki niższej temperaturze utrwalania – zwiększają również gamę potencjalnych zastosowań.

Unikatowe rozwiązania oferowane przez szwajcarskiego producenta znajdują uznanie wśród klientów, czego potwierdzeniem jest fakt że, flagowy ploter swissQprint już trzykrotnie został uznany za najlepiej sprzedający się ploter UV w Zachodniej Europie w kategorii powyżej 130 tys. EUR.

Miller Weldmaster – światowy lider w zakresie rozwiązań do zgrzewania materiałów technicznych, zaprezentuje na stoisku 1.1-D56 przekrój zgrzewarek na gorące powietrze i gorący klin: ekonomiczną zgrzewarkę do banerów T2, uniwersalną zgrzewarkę T300 oraz rozwiązanie pośrednie – kompaktowy model T3 do wykonywania różnego rodzaju łączeń. Ekspozycję uzupełni innowacyjne rozwiązanie Digitran do szycia banerów i materiałów do systemów ramowych SEG.

Demak – włoska firma specjalizująca się w urządzeniach i materiałach do domingu, zaprezentuje (stoisko 4.1-E20) urządzenie do wykonywania etykiet żywicznych o regularnych kształtach – DP2 oraz dwie maszyny z serii PM o wielkości stołu roboczego 700 x 500 mm (PM2) oraz 1400 x 500 mm (PM3), posiadające mechanizm poruszający się po osiach XYZ. Takie rozwiązanie umożliwia nakładanie żywicy na skomplikowanych kształtach z bardzo dużą dokładnością, co pozwala uzyskać doskonałe rezultaty.

Lasercomb – niemiecki producent zaprezentuje na swoim stoisku 1.2-C59 swoje najnowsze rozwiązanie – wielofunkcyjny ploter CMS 1613, wyposażony w specjalną głowicę z wymiennymi narzędziami, umożliwiającymi cięcie nożem, bigowanie, frezowanie czy kreślenie na podłożach. Zaletą urządzenia jest przede wszystkim ergonomia pracy i łatwość obsługi przez operatora.

Wszyst­kich za­in­te­re­so­wa­nych przy­jaz­dem na tar­gi FESPA 2018 jeszcze raz serdecznie zapraszamy.

Do zo­ba­cze­nia w Berlinie!

Na podstawie informacji firmy SCORPIO Sp. z o.o.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2021 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności