recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

SCORPIO na targach PLASTPOL 2018Poprzedni artykuł 

Pragniemy podziękować za odwiedzenie stoiska firmy SCORPIO Sp. z o. o. podczas tegorocznej 21. Edycji Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL w Kielcach, które odbyły się w dniach 22-25 maja 2018 r.

Na stoisku zaprezentowaliśmy różnorodne techniki znakowania elementów z tworzyw sztucznych, gumy czy metali dla różnych dziedzin przemysłu (motoryzacyjnego, medycznego, opakowaniowego, RTV/AGD).

Z szerokiej oferty urządzeń firmy Tampoprint pokazaliśmy kompaktową i konfigurowalną wersję półautomatycznego systemu drukującego Module One S wyposażonego w dwukolorową tamponiarkę V 90/90 Duo oraz w stację aktywacji powierzchni oraz podsuszania podczerwienią, maszynę tampondrukową TSM 90 w wersji jednokolorowej z poprzecznym przesuwem kałamarza do wykonywania długich nadruków, oraz w pełni elektryczną tamponiarkę Entrance 90 oferującą zadruk detali o wysokości do 750 mm i głębokości do 300 mm.

Zaprezentowaliśmy także stanowisko laserowe Penteq LG50. To ekonomiczny laser znakujący do różnych zastosowań o obszarze znakowania 120 x 120 mm, który można rozbudować o programowalny uchwyt do znakowania elementów cylindrycznych i stożkowych.

Spośród innych rozwiązań, mieliśmy również okazję przedstawić Państwu inkjetową drukarkę UV firmy Mimaki UJF-7151 z płaskim stołem, umożliwiającą zadruk różnorodnych podłoży: paneli i frontów, obudów urządzeń elektronicznych i wiele innych produktów, których rozmiar nie przekracza formatu B2 oraz 153 mm wysokości.

Na podstawie informacji firmy SCORPIO Sp. z o.o.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności