Uzupełnienie oferty Brother – nowe laserowe modele z serii TonerBenefitPoprzedni artykuł 

Firma Brother poszerza serię TonerBenefit o dwa monochromatyczne modele laserowe: drukarkę HL-1223WE oraz urządzenie „3 w 1” DCP-1623WE. Nowy sprzęt skierowany jest do małych i średnich firm. Modele, wyróżniające się kompaktowymi rozmiarami, pozwalają na szybkie tworzenie dokumentów oraz cechują się niskim poborem energii.

Modele DCP-1623WE oraz HL-1223WE to kompaktowe monochromatyczne urządzenia laserowe, które stanowią doskonały wybór dla małych przestrzeni użytkowych – domów lub mniejszych biur. Ich główną cechą jest niski koszt wydruku pojedynczej strony, charakterystyczny dla modeli laserowych TonerBenefit oraz wysoka jakość wydruków. Oba modele są wyposażone w pojemne podajniki papieru na 150 arkuszy, co pozwala szybko drukować duże ilości dokumentów i są w stanie tworzyć do 20 stron na minutę. Brother DCP-1623WE pozwala również skanować oraz kopiować dokumenty. Prędkość kopiowania w przypadku tego modelu wynosi do 20 monochromatycznych stron na minutę, natomiast zeskanowane dokumenty można zapisać do pliku, obrazu lub klienta pocztowego. W zestawie z modelem HL-1223WE oraz DCP-1623WE znajduje się pojemny toner o wydajności do 1500 stron.

Wielofunkcyjne urządzenie laserowe DCP-1623WE oraz jednofunkcyjna drukarka laserowa HL-1223WE oferują możliwość połączenia bezprzewodowego z telefonem lub komputerem, dzięki czemu korzystanie ze sprzętu staje się jeszcze bardziej wygodne. Komfort użytkowania zwiększają kompaktowe wymiary urządzeń, pozwalając na swobodne umieszczenie ich w dowolnym miejscu w biurze lub w domu. Dzięki aplikacji iPrint&Scan za pomocą urządzeń z systemem iOS, Android czy Windows w obu modelach możliwe jest drukowanie i podgląd wysyłanych dokumentów, a w przypadku DCP-1623WE również skanowanie oraz kopiowanie.

Równie ważną kwestią w przypadku urządzeń biurowych jest ich energooszczędność, która wpływa bezpośrednio na całkowity koszt eksploatacji sprzętu. W przypadku modelu DCP-1623WE pobór mocy wynosi 390W w trakcie drukowania, natomiast w trybie głębokiego uśpienia urządzenie pobiera tylko 0,9W. Podobne właściwości pod tym względem posiada Brother HL-1223WE, który w czasie pracy zużywa 390W, natomiast w trybie spoczynku jego pobór energii jest jeszcze niższy i wynosi zaledwie 0,7W.

Nowe urządzenia Brother objęte są 3-letnią gwarancją. Więcej szczegółów na temat nowych modeli HL-1223WE oraz DCP-1623WE a także parametry techniczne wybranych egzemplarzy można znaleźć na stronie www.brother.pl

Na podstawie informacji firmy Brother

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności