recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

NOVUM z linią bigująco-falcującą Cyklos TrifoldPoprzedni artykuł 

Cyklos Airspeed Trifold
Cyklos Airspeed Trifold

W kwietniu br. Grafmasz, autoryzowany przedstawiciel marki Cyklos w Polsce, dostarczył jedną z pierwszych bigówko-falcerek czeskiego producenta. Trifold to nowość w ofercie, zaprezentowana w Polsce pierwszy raz podczas targów Rema Days 2018 w lutym br.

Właściciel drukarni Pan Artur Kozioł właśnie podczas ww. targów zainteresował się tego typu rozwiązaniem usprawniającym proces wykończenia druku w zakresie bigowania i falcowania. Agencja Reklamowa NOVUM zajmuje się kompleksową obsługą poligraficzną w zakresie przygotowania do druku oraz druku cyfrowego, offsetowego i wielkoformatowego. Zakupiony zestaw pozwoli na większą automatyzację i optymalizację procesów introligatorskich skracając wydatnie czas potrzebny na realizację zleceń.

Linię oprócz ww. falcerki TRIFOLD stanowi bigówka automatyczna AIRSPEED, która posiada automatyczny podajnik arkuszy na zasadzie pasa podsysowego i szerokość roboczą do 450mm. Możliwe jest wykonanie szeregu różnych perforacji, w tym kreskowej, fragmentarycznej a także nacinania i rozcinania. Cechą wyróżniającą to multifunkcyjne urządzenie jest możliwość wykonana perforowania otworów pod kalendarze 3:1 i 2:1 w opcji z i bez zawieszki. Urządzenie biguje arkusze o gramaturze 400gsm i umożliwia wykonanie do 15 big w jednym przebiegu na arkuszu o długości maks. 999 mm.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2019 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności