Drewno lite do obróbki laserowej w Colop PolskaPoprzedni artykuł 

Drewno lite do obróbki laserowej firmy Colop Polska
Drewno lite do obróbki laserowej firmy Colop Polska

Chcąc dostarczyć Klientom jak najciekawsze materiały do obróbki laserowej, firma wprowadza do swojej oferty nowość - drewno lite do obróbki laserowej.

Nasza oferta obejmuje wiele rodzajów drewna litego, zarówno ze względu na kolor jak i grubość. Każdy gatunek drewna oferuje inny kontrast uzyskanego graweru zapewniając niesamowite efekty, a szlifowana oraz lakierowana powierzchnia prezentuje się elegancko jednocześnie zapewniając trwałość materiału.

Drewno pochodzi z lasów w Colorado, USA, dzięki czemu jest materiałem suchym, co sprawia, że obróbka laserem jest szybka i prosta oraz nie pozostawia opyleń. W zależności od rodzaju drewna zaleca się stosowanie różnych mocy i prędkości lasera. Laserowe cięcie i grawerowanie drewna pozwala uzyskać precyzyjne i gładkie kształty i krawędzie. Produkt uniwersalny, bardzo popularny, sprawdzi się w różnorodnych zastosowaniach tj. przy produkcji wszelkiego rodzaju tabliczek, ramek, obudów, zaproszeń, opakowań, eleganckich zakładek do książek, magnesów na lodówkę, breloków do kluczy, pamiątek, skrzyneczek i stojaków na alkohol, zawieszek, podkładek, dekoracji wnętrz itp.

Dostępne kolory: olcha, wiśnia, dąb czerwony, klon, orzech
Dostępne grubości: 1,6 mm/3,2 mm4,8 mm
Dostępny format - 610 x 290 mm

 Produkcja: WebFabrika 1999-2019 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności