Kompac i SCORPIO rozpoczynają współpracę w zakresie systemów lakierującychPoprzedni artykuł 

Na zdjęciu od lewej: Thomas Hayes, Prezes firmy Kompac, i Krzysztof Pisera, Dyrektor ds. Zarządzania Ofertą firmy SCORPIO (w tle system lakierujący Kwik Finish 32).
Na zdjęciu od lewej: Thomas Hayes, Prezes firmy Kompac, i Krzysztof Pisera, Dyrektor ds. Zarządzania Ofertą firmy SCORPIO (w tle system lakierujący Kwik Finish 32).

Kompac, amerykański producent i dostawca systemów do uszlachetniania powierzchni wydruków lakierami UV i wodnymi, ma zaszczyt ogłosić, że rozpoczął współpracę ze SCORPIO Sp. z o. o. w zakresie dystrybucji swoich rozwiązań na obszarze Polski i przyległych krajów.

SCORPIO Sp. z o.o., z siedzibą w Łodzi, jest jednym z wiodących dystrybutorów maszyn i materiałów dla przemysłu poligraficznego. Zapewnia sprzedaż i kompleksowe wsparcie linii produktów do powlekania arkuszy, jak i rozwiązań lakierujących z roli na rolę. Współpraca między firmami wynika ze strategii rozwoju firmy Kompac w Europie i planów SCORPIO dotyczących poszerzania swojej oferty w segmencie post-press, w szczególności uszlachetniania powierzchni po druku.

Krzysztof Pisera, Dyrektor ds. Zarządzania Oferty w SCORPIO: „dostrzegamy duży potencjał w naszym regionie dla systemów do lakierowania wybiórczego arkuszowego i z roli, a rozwiązania firmy Kompac dobrze dopasowują się do tego trendu. To partnerstwo pozwoli naszym klientom z sektora poligrafii na bezpośredni dostęp do najnowszej technologii powlekania lakierami wodnymi i UV, w tym także do systemów pracujących w linii np. z cyfrowymi systemami drukującymi”.

‘’Mianowanie SCORPIO naszym partnerem w zakresie dystrybucji znacznie wzmocni dostęp do systemów Kompaca w Europie, gdyż ich know-how z zakresu technologii druku offsetowego, fleksograficznego i cyfrowego, będzie bardzo przydatny przy wdrażaniu rozwiązań lakierujących‘’ powiedział Thomas Hayes, prezes firmy Kompac. „Długoletnie doświadczenie naszego nowego partnera w branży poligraficznej była kluczowym czynnikiem wyboru w procesie podejmowania decyzji i wierzymy że SCORPIO będzie wartościowym partnerem w naszej sieci dystrybucji.”

Na podstawie informacji firmy SCORPIO Sp. z o.o.,

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności