Ricoh Partnerem Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa BrzegiPoprzedni artykuł 

Ricoh Polska ponownie znalazło się w gronie Partnerów Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. Podczas wydarzenia firma dostarczy i zadba o infrastrukturę druku, na urządzeniach Ricoh drukowana jest m.in. festiwalowa gazeta Głos Dwubrzeża. W trakcie tegorocznej edycji Ricoh będzie również promowało aparaty sferyczne z serii Theta. W strefie Ricoh będzie można wypróbować działanie tego aparatu i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w technologii 360°.

„Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi to bardzo ważne wydarzenie na kulturalnej mapie Polski. Cieszymy się, że od kilku lat możemy być jego częścią – powiedział Paweł Barski, Marketing Director w Ricoh Polska. „Uczestnictwo w Dwóch Brzegach to dla nas ogromna szansa na przedstawienie innowacyjnych rozwiązań z dziedziny fotografii. W tym roku postanowiliśmy zaprezentować festiwalowej publiczności możliwości fotografii sferycznej” – dodał.

Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi

12. edycja Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi rozpocznie się 28 lipca i potrwa do 5 sierpnia. Obok projekcji filmowych organizatorzy przygotowali bogaty program koncertów, spektakli i wydarzeń towarzyszących.

Na podstawie informacji firmy Ricoh Polska

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności