Firma Sharp uhonorowana za niezawodność oraz za wyjątkową gamę urządzeń wielofunkcyjnychPoprzedni artykuł 

Firma Sharp otrzymała łącznie pięć nagród od Keypoint Intelligence - Buyers Lab (BLI), w tym nagrodę dla „Najbardziej niezawodnej marki w segmencie monochromatycznych kopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych”. Przyznawana co trzy lata nagroda jest wyróżnieniem dla producentów, których gamę produktów uznano za najbardziej bezawaryjną w oparciu o łączne wyniki wszystkich modeli, które poddaje się rygorystycznym testom BLI.

Sharp okazał się niezrównany pod względem sprawności druku monochromatycznego. Jak mówi Joe Ellerman, kierownik Lab Operations w Keypoint Intelligence - Buyers Lab, „Wszystkie przetestowanych przez nas do tej pory kopiarki monochromatyczne SHARP były nie do pobicia pod względem niezawodności działania. W ciągu ostatnich pięciu lat monochromatyczne modele Sharp wykonały miliony wydruków bez jednego zgłoszenia serwisowego, co czyni je absolutnie bezkonkurencyjnymi”.

Firma Sharp zdobyła także nagrodę BLI Pacesetter w kategorii „Łatwość użytkowania: urządzenia dla firm”. Nagroda Pacesetter przyznawana jest w oparciu o badania przeprowadzane na rynku przedsiębiorstw oraz testy w laboratorium BLI. Nagrodą zostają uhonorowani producenci, których urządzenia charakteryzuje łatwość użytkowania na każdym etapie: od ładowania papieru i kopiowania, przez skanowanie, drukowanie, usuwanie zaciętego papieru, zarządzanie zadaniami itd. W swojej gamie produktów firma Sharp oferuje blisko trzydzieści modeli, charakteryzujących się podobnym sposobem obsługi i zestawem funkcji.

Oprócz tych dwóch prestiżowych nagród, firma Sharp zdobyła trzy nagrody BLI Pick. Przyznawane są one dwa razy w roku produktom, które osiągnęły najlepsze wyniki w kompleksowych testach laboratoryjnych BLI w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. Firmie Sharp przyznano nagrodę za rozbudowany czarno-biały system wielofunkcyjny MX-M3570 w kategorii „Wyjątkowa kopiarka i urządzenie wielofunkcyjne 35 ppm” oraz za rozbudowany czarno-biały system wielofunkcyjny MX-M5070 w kategorii „Wyjątkowa kopiarka i urządzenie wielofunkcyjne 50 ppm”. W kategorii „Wyjątkowe urządzenie wielofunkcyjne dla średniej wielkości grup roboczych” firma Sharp otrzymała nagrodę BLI Pick za urządzenie wielofunkcyjne MX-B455W, pracujące z prędkością 45 stron na minutę w formacie A4.

Wprowadzone na rynek z końcem 2017 r. modele monochromatyczne z serii zaawansowanych urządzeń charakteryzuje prostota konfiguracji. Łatwy w obsłudze ekran dotykowy Sharp posiada intuicyjny interfejs graficzny z ekranami EasyCopy i Easy Scan, a także zarazem umożliwia szybki dostęp do instrukcji obsługi. Modele te współpracują z popularnymi technologiami mobilnymi, w tym Apple® AirPrint®, Android™ Print Service i Google Cloud Print™. Złożone funkcje bezpieczeństwa chronią własność intelektualną oraz dane osobiste przez cały okres użytkowania urządzenia.

„Automatyzacja procesów biznesowych zyskuje na popularności i coraz więcej pracowników włącza skanowanie w swoje procesy pracy; oczekują, że będą w stanie robić to sprawnie”, mówi George Mikolay, zastępca dyrektora działu kopiarek/produkcji w Keypoint Intelligence - Buyers Lab. „Firma Sharp spełnia te oczekiwania, m.in. dzięki zintegrowanej standardowej klawiaturze, dzięki której wprowadzanie danych do urządzenia wielofunkcyjnego odbywa się tak sprawnie, jak z użyciem komputera. Poza klawiaturą Sharp oferuje możliwość zapisywania gotowych wiadomości, rozszerzeń i domen oraz korzystanie z nich z użyciem pojedynczych klawiszy, co zapobiega tak powszechnym opóźnieniom w procesie skanowania. Podgląd skanowania jest prosty w obsłudze, a ponadto umożliwia edycję na ekranie”.

Ben Lake, starszy kierownik ds. produktu w dziale urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek Sharp Europe, komentuje: „Jesteśmy dumni, ponieważ nagrodami wyróżniono dwa główne aspekty naszej filozofii projektowania: prostotę użytkowania i niezawodność urządzeń. Uhonorowano tym samym nasze nieustające dążenie do dostarczania klientom produktów najlepszych w swojej klasie”.

Na podstawie informacji firmy Sharp Electronics CEE

 Produkcja: WebFabrika 1999-2019 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności