recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Firma Sharp uhonorowana za niezawodność oraz za wyjątkową gamę urządzeń wielofunkcyjnychPoprzedni artykuł 

Firma Sharp otrzymała łącznie pięć nagród od Keypoint Intelligence - Buyers Lab (BLI), w tym nagrodę dla „Najbardziej niezawodnej marki w segmencie monochromatycznych kopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych”. Przyznawana co trzy lata nagroda jest wyróżnieniem dla producentów, których gamę produktów uznano za najbardziej bezawaryjną w oparciu o łączne wyniki wszystkich modeli, które poddaje się rygorystycznym testom BLI.

Sharp okazał się niezrównany pod względem sprawności druku monochromatycznego. Jak mówi Joe Ellerman, kierownik Lab Operations w Keypoint Intelligence - Buyers Lab, „Wszystkie przetestowanych przez nas do tej pory kopiarki monochromatyczne SHARP były nie do pobicia pod względem niezawodności działania. W ciągu ostatnich pięciu lat monochromatyczne modele Sharp wykonały miliony wydruków bez jednego zgłoszenia serwisowego, co czyni je absolutnie bezkonkurencyjnymi”.

Firma Sharp zdobyła także nagrodę BLI Pacesetter w kategorii „Łatwość użytkowania: urządzenia dla firm”. Nagroda Pacesetter przyznawana jest w oparciu o badania przeprowadzane na rynku przedsiębiorstw oraz testy w laboratorium BLI. Nagrodą zostają uhonorowani producenci, których urządzenia charakteryzuje łatwość użytkowania na każdym etapie: od ładowania papieru i kopiowania, przez skanowanie, drukowanie, usuwanie zaciętego papieru, zarządzanie zadaniami itd. W swojej gamie produktów firma Sharp oferuje blisko trzydzieści modeli, charakteryzujących się podobnym sposobem obsługi i zestawem funkcji.

Oprócz tych dwóch prestiżowych nagród, firma Sharp zdobyła trzy nagrody BLI Pick. Przyznawane są one dwa razy w roku produktom, które osiągnęły najlepsze wyniki w kompleksowych testach laboratoryjnych BLI w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. Firmie Sharp przyznano nagrodę za rozbudowany czarno-biały system wielofunkcyjny MX-M3570 w kategorii „Wyjątkowa kopiarka i urządzenie wielofunkcyjne 35 ppm” oraz za rozbudowany czarno-biały system wielofunkcyjny MX-M5070 w kategorii „Wyjątkowa kopiarka i urządzenie wielofunkcyjne 50 ppm”. W kategorii „Wyjątkowe urządzenie wielofunkcyjne dla średniej wielkości grup roboczych” firma Sharp otrzymała nagrodę BLI Pick za urządzenie wielofunkcyjne MX-B455W, pracujące z prędkością 45 stron na minutę w formacie A4.

Wprowadzone na rynek z końcem 2017 r. modele monochromatyczne z serii zaawansowanych urządzeń charakteryzuje prostota konfiguracji. Łatwy w obsłudze ekran dotykowy Sharp posiada intuicyjny interfejs graficzny z ekranami EasyCopy i Easy Scan, a także zarazem umożliwia szybki dostęp do instrukcji obsługi. Modele te współpracują z popularnymi technologiami mobilnymi, w tym Apple® AirPrint®, Android™ Print Service i Google Cloud Print™. Złożone funkcje bezpieczeństwa chronią własność intelektualną oraz dane osobiste przez cały okres użytkowania urządzenia.

„Automatyzacja procesów biznesowych zyskuje na popularności i coraz więcej pracowników włącza skanowanie w swoje procesy pracy; oczekują, że będą w stanie robić to sprawnie”, mówi George Mikolay, zastępca dyrektora działu kopiarek/produkcji w Keypoint Intelligence - Buyers Lab. „Firma Sharp spełnia te oczekiwania, m.in. dzięki zintegrowanej standardowej klawiaturze, dzięki której wprowadzanie danych do urządzenia wielofunkcyjnego odbywa się tak sprawnie, jak z użyciem komputera. Poza klawiaturą Sharp oferuje możliwość zapisywania gotowych wiadomości, rozszerzeń i domen oraz korzystanie z nich z użyciem pojedynczych klawiszy, co zapobiega tak powszechnym opóźnieniom w procesie skanowania. Podgląd skanowania jest prosty w obsłudze, a ponadto umożliwia edycję na ekranie”.

Ben Lake, starszy kierownik ds. produktu w dziale urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek Sharp Europe, komentuje: „Jesteśmy dumni, ponieważ nagrodami wyróżniono dwa główne aspekty naszej filozofii projektowania: prostotę użytkowania i niezawodność urządzeń. Uhonorowano tym samym nasze nieustające dążenie do dostarczania klientom produktów najlepszych w swojej klasie”.

Na podstawie informacji firmy Sharp Electronics CEE

 Produkcja: WebFabrika 1999-2019 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności