recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Brother wprowadza na rynek P-touch CUBE PLUS – nową drukarkę etykiet dla firm i do użytku domowegoPoprzedni artykuł 

Brother prezentuje nowy model P-touch CUBE PLUS (PT-P710BT) z serii P-touch. To drukarka etykiet skierowana zarówno do firm, jak i do użytkowników indywidualnych. Urządzenie, wykorzystujące technologię Bluetooth, wyróżnia wszechstronne zastosowanie oraz elegancki design.

Drukarka etykiet Brother P-touch CUBE PLUS jest zasilana baterią, co pozwala na drukowanie etykiet w dowolnym miejscu, niezależnie od tego czy pracujemy w biurze, czy potrzebujemy estetycznie i czytelnie oznaczyć domowe produkty. Kompaktowa obudowa i neutralne kolory sprawiają, że ten model pasuje zarówno do środowiska biurowego, jak i do gospodarstw domowych. Urządzenie charakteryzuje się eleganckim i nowoczesnym designem – jego płaska obudowa z zaokrąglonymi krawędziami nawiązuje wyglądem do ikonek aplikacji na smartfonach. P-touch CUBE PLUS pozwala etykietować sprzęty takie pojemniki na żywność, przybory szkolne, materiały biurowe i dekoracyjne, meble oraz narzędzia.

P-touch CUBE PLUS może w łatwy sposób drukować na wielu różnych taśmach, w tym na taśmie tekstylnej do odzieży, na matowej przezroczystej taśmie wykończeniowej oraz na mocnych taśmach samoprzylepnych przeznaczonych do naklejania na chropowate powierzchnie, takie jak skrzynki na narzędzia lub doniczki. Urządzenie nadaje się również do prac rzemieślniczych. Wystarczy wykorzystać taśmy o stylowych wzorach tła, takich jak serca, srebrna koronka lub złoty wzór geometryczny. P-touch CUBE PLUS może również wykorzystywać taśmy barwiące, dzięki czemu może być używany do pracy przy pakowaniu prezentów lub w czasie przygotowywania imprez okolicznościowych. Zintegrowany, automatyczny obcinak precyzyjnie i szybko tnie tworzone etykiety. Rozdzielczość druku oferowana przez drukarkę P-touch CUBE PLUS wynosi 180 dpi, a jego prędkość to 20 mm na sekundę. Model jest kompatybilny z taśmami TZe o szerokości: 3.5, 6, 9,12, 18, 24 mm. Zastosowanie wytrzymałych, laminowanych oraz odpornych na ekstremalne temperatury i ścieranie taśm oznacza, że etykiety na długo pozostaną czytelne.

Urządzenie może łączyć się z urządzeniami mobilnymi przez Bluetooth, co pozwala użytkownikom łatwo i szybko tworzyć i drukować własne etykiety. Drukarka obsługuje łatwą w użyciu i darmową aplikację Brother P-touch Design&Print, którą można pobrać ze sklepów App Store i Google Play Store. Oferuje ona szereg funkcji, które pomagają w tworzeniu własnych etykiet. Pozwala między innymi na tworzenie własnych, spersonalizowanych projektów dzięki dużej liczbie gotowych czcionek, symboli i ramek. Aplikacja umożliwia także zapisywanie uprzednio stworzonych etykiet oraz przeglądanie ich w trybie historii, co znacznie usprawnia proces tworzenia nowych wzorów bez potrzeby rozpoczynania pracy na nowo. Brother P-touch Design&Print oferuje także wiele gotowych szablonów do etykietowania.

Na podstawie informacji firmy Brother Polska

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności