recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

SCORPIO na Festiwalu Druku i MarketinguPoprzedni artykuł 

W dniach 12-13 września na terenach Expo XXI w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Festiwalu Druku i Marketingu. Wśród wystawców zaprezentuje się także firma SCORPIO.

Na stoisku H4 w hali III pokażemy dwa urządzenia amerykańskiego producenta Miller Weldmaster: Triad – najbardziej wszechstronny, z dostępnych na rynku, automatyczny system zgrzewania klinowego. Urządzenia z tej rodziny są optymalnym rozwiązaniem dla firm produkujących namioty, plandeki, markizy, flagi, banery, transparenty, pokrycia, zasłony, worki, rury, itp.
Urządzenie Triad Extreme jest przystosowane do zgrzewania materiałów z tworzyw typu PCV, PE, PP, uretanów, a także foli zbrojonych i niezbrojonych o gramaturach 170 – 3400 g/m2.

Drugim urządzeniem z oferty firmy Miller Weldmaster będzie poręczna zgrzewarka do zgrzewania strumieniem gorącego powietrza – ELITEAIR. Urządzenie charakteryzuje się krótkim czasem nagrzewania, lekką i wyważoną konstrukcją oraz stałą, wysoką wydajnością.

Na stoisku będzie można również zobaczyć półautomatyczną oczkarkę firmy Jover 29F . Urządzenie wykonuje oczka o średnicy od 6 do 20 mm, automatycznie wybija dziurę oraz zakłada oczko w jednym cyklu. Oczkarka może być używana do oczkowania takich materiałów, jak: plandeki, żagle, namioty, zasłony, banery czy canvas.

Na podstawie informacji firmy SCORPIO Sp. z o.o.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności