Dwustronny skaner dokumentów Brother ADS-2200 wyróżniony BLI 2018 Pick AwardPoprzedni artykuł 

Dwustronny skaner dokumentów Brother ADS-2200 otrzymuje nagrodę BLI 2018 Pick Award, przyznaną przez niezależne laboratorium testowe Buyers Laboratory (BLI).

Nagrodzone urządzenie jest łatwym w użyciu, dwustronnym skanerem biurowym. ADS-2200 jest przeznaczony dla firm, które archiwizują duże ilości materiałów różnego typu. Pozwala na ich szybkie skanowanie, dzięki wysokiej prędkości pracy, wynoszącej do 35 stron na minutę i automatycznemu podajnikowi dokumentów do 50 arkuszy, który obsługuje różne formaty, w tym A4, A5, A6, B5 czy B6. Umożliwia on cyfryzację najczęściej używanych biurowych nośników, takich jak dwustronne dokumenty A4, paragony, faktury czy wytłaczane karty kredytowe oraz dowody osobiste, nawet jeśli znajdują się one
w jednym pakiecie. Skaner pozwala na tworzenie wersji elektronicznych o rozdzielczości do 1200 x 1200 dpi.

Nagrody Pick Award przyznawane są na podstawie niezależnych testów. Stanowią one jedne z najtrudniejszych do zdobycia wyróżnień w branży. Oceniane urządzenia przez kilka miesięcy poddawane są rygorystycznym testom w placówkach testowych Buyers Lab (BLI).

Jak udowodniono podczas testów, Brother ADS-2200 wspomaga codzienną pracę biurową, zwiększając efektywność działań pracowników. Zdaniem Lee Davisa, odpowiedzialnego za dział zajmujący się między innymi skanerami w Keypoint Intelligence - Buyers Lab, Brother ADS-2200 jest przy tym bardzo prosty w obsłudze, a użytkownicy mogą wykonywać powtarzające się zadania skanowania za pomocą jednego przycisku. Urządzenie zostało tak zaprojektowane, aby model mógł skanować tysiące arkuszy dziennie. Cały proces obsługi urządzenia, od instalacji i konfiguracji do użytkowania i konserwacji jest prosty i szybki. Pomimo niewielkich rozmiarów, skaner jest też wystarczająco solidny i niezawodny.

Na podstawie informacji firmy Brother

 Produkcja: WebFabrika 1999-2019 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności