recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Luminescence Sun Chemical Security członkiem stowarzyszenia International Currency AssociationPoprzedni artykuł 

Luminescence Sun Chemical Security, produkująca zaawansowane rozwiązania znajdujące zastosowanie m.in. przy produkcji banknotów, stała się członkiem International Currency Association (ICA). Ta organizacja non-profit zajmuje się szeroko rozumianą unifikacją różnych dostawców, działających na międzynarodowym rynku walutowym.

Jej nadrzędnym celem jest wspieranie i promowanie globalnej roli spełnianej przez waluty. ICA dostarcza swoim członkom istotnych informacji rynkowych, m.in. w kontekście zmian politycznych i technologicznych wpływających na całą branże. Stanowi też forum wymiany wiedzy, oferując udział w komitetach eksperckich i zebraniach środowiskowych, poświęconych tej tematyce.

Mówi Paul Cooper, prezes Luminescence Sun Chemical Security: „Jako ważnemu dostawcy w tej branży, jest nam niezmiernie miło dołączyć do grona członków ICA. Chcemy odgrywać aktywną rolę we wspieraniu i kształtowaniu przyszłości rynku walutowego. Łącząc w ramach jednej organizacji dostawców z różnych jego segmentów, ICA pełni ważną rolę w ustanawianiu powszechnie obowiązujących standardów oraz wdrażaniu wysokiej jakości programów szkoleniowych, które w sposób bezpośredni lub pośredni przynoszą korzyści całemu przemysłowi. Dostrzegając, że cykl życia pieniądza gotówkowego to złożony proces, wymagający współpracy i zaangażowania wielu stron, poprzez przystąpienie do struktur ICA chcemy nawiązać bliższe relacje z innymi obecnymi na tym rynku firmami. Wszystko po to, by poprawić wydajność całego procesu oraz by promować przyjęte przez ICA, najwyższe standardy etyczne w całej branży”.

Luminescence Sun Chemical Security jest dostawcą farb zabezpieczających, stosowanych przy produkcji banknotów, paszportów, kart identyfikacyjnych i innych papierów wartościowych, znajdujących powszechne zastosowanie na rynku security printing. Jak zapewnia firma, uwzględniają one niemal wszystkie aspekty procesu produkcji banknotów oraz kwestie związane z całym cyklem ich użytkowania przez konsumentów.
„Mając na uwadze nasz udział w wydarzeniach branżowych i zaangażowanie w działalność różnych stowarzyszeń, przystąpienie do ICA oraz związany z tym dostęp do unikalnych materiałów (takich jak badania rynkowe czy dane statystyczne) daje nam zupełnie nowe możliwości w kontekście wspierania całej branży i umocnienia naszej pozycji jako głównego gracza na rynku produkcji banknotów” – podsumowuje Paul Cooper.


Na podstawie informacji Poligraficznej Agencji Informacyjnej pai.info.pl

 Produkcja: WebFabrika 1999-2019 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności