recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Nowa szefowa sprzedaży regionalnej Sharp CEEPoprzedni artykuł 

Do zespołu Sharp Electronics CEE dołączyła Sylwia Adamczyk, która objęła stanowisko Distribution Sales Manager CEE i będzie odpowiedzialna za sprzedaż oraz rozwój sieci dystrybucyjnej w 18 krajach regionu.

Sylwia Adamczyk jest absolwentką Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania, gdzie studiowała informatyczne technologie zarządzania. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Canon Polska, ID Data, Grafikus Systemy Graficzne. Przez ostatnie osiem lat związana była zawodowo z firmą OKI Europe Limited, gdzie zarządzała sprzedażą i dystrybucją urządzeń w kanałach sprzedaży pośredniej oraz odpowiedzialna była za jej rozwój i wsparcie.

„Z dużym entuzjazmem podchodzę do nowego wyzwania zawodowego, jakim jest zarządzanie sprzedażą dystrybucyjną Sharp, współpraca z siecią partnerską w regionie CEE oraz dalszy jej rozwój. Sharp przez ostatni rok bardzo rozszerzył linie produktowe, a najciekawsze dopiero przed nami. Jestem przekonana, że w Sharp wykorzystam kompetencje i wieloletnie doświadczenie, jakie już posiadam.” - powiedziała Sylwia Adamczyk, Distribution Sales Manager w Sharp Electronics CEE.

Zatrudnienie Sylwii Adamczyk jest kolejnym krokiem w realizacji nowej strategii rozwoju Sharp CEE. Kilka dni temu Sharp uruchomił oficjalnie nowy program partnerski oraz rozpoczął rekrutację Partnerów biznesowych do nowych i istniejących kanałów sprzedaży na terenie Polski. Więcej szczegółów na www.rekrutacjab2b.sharp.pl

Na podstawie informacji firmy Sharp Electronics CEE

 Produkcja: WebFabrika 1999-2019 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności