recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Sistrade uczestniczy w Packaging Conference we LwowiePoprzedni artykuł 

SISTRADE – Software Consulting, S.A. zaprezentuje najnowsze koncepcje Industry 4.0 i przeprowadzi workshop podczas Packaging Conference we Lwowie, która odbędzie się w dniach 10-14 października.

Packaging Conference organizowana przez Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga ze współpracą z Ukraińskim, Tureckim, Portugalskim Bractwami oraz innych współorganizatorami. Jest to doskonałą okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń wśród uczestników z rożnych braż poligrafii. Przedstawiony i omówiony zostanie szeroki zakres tematów z dziedziny ekonomii, technologii, logistyki, marketingu i ekologii. Należne miejsce zajmą druk flekso, offset i druk cyfrowy, procesy pre i post printu.

Drugiego dnia uczestnicy Konferencji będą goszczeni przez Ukraińską Akademię Drukarstwa, kształcącą około 1,300 studentów. Wykłady, warsztaty i stoiska firm partnerskich będą organizowane na terenie uczelni. We wszystkich wydarzeniach wezmą udział studenci i wykładowcy.

W tym regionie dynamicznego wzrostu, SISTRADE dąży do przyczynienia się do rozwoju poprzez rozpowszechnianie najnowszych trendów technologicznych i innowacyjnych, pomagając firmom poligraficznym i opakowaniowym lepiej zarządzać swoim biznesem oraz do zachęcenia studentów do zdobycia wiedzy o głównych koncepcjach Industry 4.0. Podczas wydarzenia SISTRADE zaprezentuje najnowsze rozwiązania Business Intelligence, Virtual Reality, Augmented Reality, Business to Business oraz znane już rozwiązania dotyczące kalkulacji, nadzoru przemysłowego.

Na podstawie informacji firmy SISTRADE - Software Consulting, S.A.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2019 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności