recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Open Week – Regionalny HP Demo Lab i nowy Oddział w KatowicachPoprzedni artykuł 

W odpowiedzi na zapotrzebowanie potrzeb Klientów oraz rynku, Integart nie tylko stale rozbudowuje portfolio maszyn w technologii HP Latex, ale także stworzył ofertę maszyn tzw. Komplementarnych, dedykowanych do post-finishingu, oraz kompleksowe (największe na rynku) portfolio mediów, wykorzystywanych podczas każdej fazy tworzenia produktu końcowego. Możliwości wykorzystania mediów i maszyn z oferty Integart prezentowane są w pięciu Regionalnych Centrach Demonstracyjnych.

Po Poznaniu, Jawczycach i Krakowie, z ogromną przyjemnością zapraszamy na otwarcie Regionalnego HP DemoLab w Katowicach. Otwarcie Centrum Demonstracyjnego oraz nowego Oddziału w Katowicach, w formule Open Week, odbędzie się w dniach 13-16 listopada 2018r. w godzinach od 10.00 – 16.30. Przestrzeń prezentacyjna Regionalnego HP Demo Lab w Katowicach podzielona została na trzy strefy tematyczne: Strefę HP Latex, Strefę Maszyn Komplementarnych oraz Termotransferu.

W HP DemoLab w Katowicach prezentowane będą: w strefie HP Latex: drukarki HP Latex 375 oraz 335 Print&Cut, urządzenia komplementarne: ploter tnący Summa S Class S2 160T (link), trymery Evolution 2 (dodatkowe info) oraz SteelTrak firmy KeenCut, trymer elektryczny Flexa Extrim 160 (link), stół aplikacyjny Bubble-Free PRO GLED (info), drukarki OKI PRO 8432WT i OKI PRO 6410NeonColor i prasa Insta 256+, w strefie termotransferu.

Podczas Open Week będziecie Państwo mieli także okazję do skorzystania z możliwości zakupu wybranych drukarek HP Latex z 23% rabatem. Wskażemy co należy zrobić, aby zostać Certyfikowanym Inżynierem Druku, lub uzyskać swoje moblilne Demo HP Latex, biorąc udział w akcji HP Latex On The Move.

Zapraszamy w dniach 13-16 listopada. Na miejscu do Państwa dyspozycji będzie zespół Przedstawicieli i Handlowców. Zapraszamy na spotkanie z nami. Przy pysznej kawie będzie czas na bliższe poznanie się i nawiązanie relacji. Do zobaczenia!

Rejestracja: https://www.integart.com.pl/events/item/90

 Produkcja: WebFabrika 1999-2019 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności