recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Brother uzupełnia serię monochromatycznych urządzeń wielofunkcyjnych, skierowaną do domów i małych firmPoprzedni artykuł 

Firma Brother wprowadza model MFC-L2752DW, który jest uzupełnieniem serii monochromatycznych urządzeń wielofunkcyjnych zaprojektowanych specjalnie do przestrzeni domowych oraz małych firm. Urządzenie, obok przydatnych funkcjonalności i wysokiej prędkości druku, wyróżnia wbudowana komunikacja NFC, która umożliwia wygodne drukowanie z telefonu komórkowego, znacznie przyspieszające i ułatwiające pracę z dokumentami.

Brother MFC-L2752DW to ciche, kompaktowe monochromatyczne urządzenie laserowe, zaprojektowane z myślą o małych przestrzeniach użytkowych – domach lub mniejszych biurach. Obok funkcji dwustronnego drukowania, skanowania, kopiowania oraz faksowania, model może pochwalić się interfejsem sieci bezprzewodowej i przewodowej oraz automatycznym podajnikiem dokumentów. Dzięki wygodnemu rozmiarowi można go ustawić w dogodnym dla siebie miejscu. Pomimo niewielkich rozmiarów urządzenie mieści w sobie toner, który umożliwia drukowanie do 1200 stron, natomiast podajnik papieru o pojemności 250 arkuszy oferuje wygodne drukowanie bez konieczności ciągłego uzupełniania papieru.

Urządzenie wielofunkcyjne MFC-L2752DW zostało zaprojektowane z myślą o usprawnieniu pracy użytkowników w biurach domowych i mniejszych firmach, dlatego też oferuje wysoką prędkość druku dwustronnego do 34 stron na minutę oraz automatyczny podajnik dokumentów na 50 arkuszy do wykonywania skanów, faksów oraz kopii. Model został wyposażony w intuicyjny ekran dotykowy o przekątnej 6,8 cm, dzięki któremu użytkownicy mogą kreować do 12 własnych spersonalizowanych skrótów ulubionych funkcji, a także mają możliwość tworzenia wydruków i skanów do usług w chmurze np. Dropboxa i Google Drive. Urządzenie oferuje wbudowaną komunikację NFC, która umożliwia drukowanie dokumentów z telefonu komórkowego za sprawą jednego dotknięcia ekranu.

Funkcje MFC-L2752DW zapewniają wygodę oraz łatwość korzystania, dzięki czemu model działa zarówno bezprzewodowo, wykorzystując rozwiązanie Wi-FI Direct bez konieczności używania routera, jak również jest wyposażony w interfejs przewodowy umożliwiający szybkie drukowanie i skanowanie z dowolnego urządzenia. Możliwość obsługi aplikacji takich jak Brother iPrint&Scan, AirPrint, Mopria, Google Cloud Print 2.0 sprawia, że model sprawdzi się zarówno w domu podczas drukowania, jak i również w skanowaniu i faksowaniu dokumentów w małym biurze. Model współpracuje z PrintSmart Cost Control, dzięki czemu użytkownik ma kontrolę nad eksploatacją urządzenia.

Nowe urządzenie Brother objęte jest 3-letnią gwarancją. Więcej szczegółów na temat nowego modelu, w tym jego parametry techniczne można znaleźć na stronie www.brother.pl

Na podstawie informacji firmy Brother

 Produkcja: WebFabrika 1999-2019 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności