recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Już 200 osób skorzystało ze szkoleń firmy ŁAPIŃSKIPoprzedni artykuł 

Aktualny wzór certyfikatu
Aktualny wzór certyfikatu

Firma ŁAPIŃSKI - w oparciu o wiedzę i doświadczenie jej właściciela, Zenona Łapińskiego - od ponad 3 lat prowadzi autorskie szkolenia sprzedażowe i z technologii hot-stampingu.

Szkolenia sprzedażowe są kierowane do firm, które chcą skuteczniej rywalizować z konkurencją i realizować swoje cele sprzedażowe. Tematyka szkoleń uwzględnia specyfikę rynku poligraficznego. Uczestnicy dowiadują się m.in., jak właściwie oferować klientom możliwości technologii złocenia na gorąco oraz nabywają umiejętności niezbędne do budowania właściwych relacji z klientami, pozyskiwania nowych i utrzymywa nia obecnych.

Szkolenia z technologii hot-stampingu:

  • w Akademii Hot-Stampingu w Warszawie, gdzie realizujemy program szkoleń teoretycznych na trzech poziomach zaawansowania: podstawowym, średnim i eksperckim; zainteresowanym także szkoleniem praktycznym proponujemy naukę w siedzibie klienta, na jego maszynie złocącej,
  • w ramach programu „Hot-stamping w poligrafii”, realizowanego u klienta. Najczęściej szkolenie trwa dwa dni - dzień pierwszy jest poświęcony części teoretycznej, dzień drugi - praktycznej, bezpośrednio na produkcji, z wykorzystaniem maszyny klienta. Po zakończeniu takiego szkolenia, jego uczestnik posiada umiejętności i wiedzę na temat realizowania większości projektów w uszlachetnianych z zastosowaniem technologii hot-stampingu.

Wszystkie szkolenia przeprowadzane przez firmę ŁAPIŃSKI kończą się egzaminem sprawdzającym poziom przyswojenia materiału. Uczestnicy, którzy zakończyli go wynikiem pozytywnym, otrzymują certyfikaty potwierdzające zaliczenie szkolenia.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2019 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności