recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Derya zainstalowała Foliant Mercury 530 NG w Zakładzie Aktywności Zawodowej Fundacji Nadzieja-Dzieci w ZabrzuPoprzedni artykuł 

„Fundacja „Nadzieja Dzieci” znajduje się w Zabrzu przy ulicy dr Hagera 6a, została założona w 1999 roku. Celem fundacji jest niesienie pomocy dzieciom, młodzieży i dorosłym pokrzywdzonym przez los, oraz dostosowywanie do aktywności zawodowej osób niepełnosprawnych. Jako pierwsi zostali organizatorem Zakładu Aktywności Zawodowej w województwie śląskim.

Dzisiaj w zakładzie w Zabrzu zatrudnionych jest ponad 100 pracowników o znacznym stopniu niepełnosprawności. To jedyne miejsce gdzie takie osoby mogą pracować. Fundacja prowadzi działalność w zakresie usług poligraficznych, introligatorskich oraz krawieckich. Bogate wyposażenie w nowoczesne maszyny i urządzenia pozwala na szeroki wachlarz zamówień. Zakład wzbogacił swój park maszynowy o nową maszynę , której dostawcą jest firma Derya z Tychów.

Foliant Mercury 530 NG jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich technologii druku. Jest odpowiednim urządzeniem do laminowania dla małych i średnich nakładów. Maszyna wyposażona jest w ssawkowy system podawania arkuszy firmy Heidelberg, który zapewnia niezawodny transport arkusza z wysokiego stosu, a siłę ssania i rozdmuchu można łatwo regulować. Urządzenie jest obsługiwane i programowane za pomocą ciekłokrystalicznego dotykowego panelu sterowania. Wyświetlane są na nim symbole, które w bardzo łatwy i logiczny sposób (intuicyjnie) informują operatora o kolejnych ustawieniach, łącznie z błędami ustawień. Opcjonalnym rozwiązaniem jest możliwość zastosowania drugiego zespołu foliującego do jednoczesnego, dwustronnego foliowania arkuszy.

Dostawę zrealizowano w ustalonym terminie a instalacja i szkolenie przebiegło bez przeszkód.

Na podstawie informacji firmy Derya

 Produkcja: WebFabrika 1999-2018 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności