Maszyny do perforacji i oprawy spiralnej z oferty GRAFMASZPoprzedni artykuł 

GRAFMASZ od kilkunastu lat specjalizuje się w dostarczaniu urządzeń do oprawy spiralnej zarówno do produkcji niskonakładowej jak i wysokonakładowej. Jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem niemieckiej firmy RENZ specjalizującej się w produkcji tego typu urządzeń, naszą ofertę uzupełniają urządzenia 5 innych sprawdzonych producentów europejskich i chińskich.

W zależności od specyfiki wykonywanych prac urządzenia są oferowane w różnych szerokościach roboczych – od 340 do 700 mm, w wersjach ręcznych (bindownice), półautomatycznych jak i linii automatycznych. Najpopularniejsze rozwiązanie do średnio i wysokonakładowej produkcji kalendarzy to zestaw urządzeń: perforator z wymiennymi listwami perforującymi oraz półautomat do oprawy w spiralę pobierający spiralę ze szpuli. Nasza pełna oferta dostępna jest pod linkiem http://grafmasz.pl/oprawa-spiralna/

Do oprawy kalendarzy w długich seriach (druk offsetowy, drukarnia cyfrowe i internetowe oferujące kalendarze personalizowane, ale w stałym formacie , oprawiane w spiralę o jednej średnicy) gdzie najistotniejsza jest maksymalizacja wydajności, bez konieczności częstego przezbrajania maszyny, rekomendujemy półautomaty do oprawy z zaciskiem pneumatycznym gdzie pod każdą średnicę spirali dedykowane jest osobne narzędzie. Nasza oferta to półautomaty RENZ z serii Autobind oraz ekonomiczne rozwiązanie czyli półautomat DWC 520 produkcji chińskiej.

Kolejne z oferowanych rozwiązań – półautomat RENZ Mobi 500 to urządzenie umożliwiające oprawę bloków w spiralę w każdej dostępnej na rynku średnicy w oparciu o standardowe wyposażenie maszyny gdzie przezbrojenie urządzenia pod inną spiralę zajmuje kilka minut. Pionowe prowadzenie bloku na spirali gwarantuje możliwość oprawy zarówno standardowych kalendarzy jak i długich bloków i bloków z ponadwymiarową okładką.

Do większych nakładów polecamy również linię PBW580 składająca się z perforatora z wymiennymi listwami oraz pneumatycznej zaciskarki do spiral z opcjonalnym podawaniem zawieszki oraz ramienia ssawkowego podającego gotowy produkt na wykładak pasowy. Cały proces produkcji bloku (kalendarza) może być obsługiwany przez 1-go operatora.

Większość oferowanych przez nas urządzeń jest dostępnych od ręki lub z terminem dostawy nieprzekraczającym kilku tygodni od momentu potwierdzenia zamówienia.

Na podstawie informacji firmy GRAFMASZ

 Produkcja: WebFabrika 1999-2018 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności