Odwiedziny klientów i pracowników DERYA w fabryce firmy HORIZON w JaponiiPoprzedni artykuł 

Pracownicy działu handlowego firmy Derya sp. z o.o z Tychów autoryzowanego przedstawiciela firmy Horizon , wraz z zaproszonymi gośćmi mieli okazję odwiedzić i zobaczyć zakład produkcji maszyn introligatorskich Horizon oraz największe atrakcję w kraju Kwitnącej Wiśni. Przybyłych gości osobiście przywitał właściciel firmy Horizon Pan Eijiro Hori.

Firma Horizon International Inc. została założona ponad 70 lat temu w bogatym w tradycję mieście Kioto w Japonii, dawnej stolicy kraju. Horizon jest jednym z największych zakładów na świecie produkujących maszyny do pięciu głównych operacji wykańczania papieru takich jak: składanie, zbieranie, klejenie, szycie i cięcie. Ponad 600 pracowników firmy Horizon zajmuje się projektowaniem i produkcją najwyższej jakości niezawodnych maszyn do wykończenia po druku. Zautomatyzowany zakład zajmuje powierzchnię 140 000 ㎡. W zakładzie wykonuje się wszystkie główne procesy produkcyjne w szczególności : obróbkę mechaniczną korpusów maszyn, kształtowanie przekładni i matrycowanie, tłoczenie i formowanie blach, powlekanie metalem, montaż chipów, formowanie wtryskowe tworzyw sztucznych i wiele innych. Fabryka w Kioto posiada również zautomatyzowany magazyn, w którym wiele czynności wykonują roboty.

Goście z Polski podczas zwiedzania fabryki mogli obejrzeć maszyny , które dobrze znają i w zdecydowanej większości użytkują oraz maszyny , które niedawno wprowadzono na rynki poligraficzne.

Na podstawie informacji firmy DERYA

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności