Jeszcze wygodniejsze zamówienia z nowym serwisem AdPenPoprzedni artykuł 

Nowa witryna internetowa marki AdPen
Nowa witryna internetowa marki AdPen

Exito Group – wiodący dystrybutor akcesoriów piśmienniczych, w tym doskonałych długopisów reklamowych marki AdPen daje swoim klientom nowy serwis, który poprawi proces zarządzania zamówieniami. Platforma jest dostępna pod adresem www.adpen.com.pl . Zaktualizowana wersja serwisu to nie tylko nowy i bardziej przyjazny wygląd, ale również wiele ciekawych funkcji, które z pewnością ułatwią pracę.

Nowy serwis AdPen daje wiele nowych możliwości

Nowy serwis jest już dostępny dla klientów i działa pod adresem: adpen.com.pl. Twórcy odświeżyli szatę graficzną, która stała się bardziej spójna, ale to nie wszystko. To również szereg nowych funkcji, które mają na celu skrócenie i ułatwienie procesu zamawiania towar&o acute;w.

Od tej pory zamawiający mają możliwość:

· sprawdzenia stanów magazynowych;

· sprawdzania indywidualnych cen produktów przypisanych poszczególnym firmom;

· sprawdzenia aktualnych rabatów i zniżek;

· wygodnego sprawdzenia i wybierania dostępnych nadruków, którymi można ozdobić swoje długopisy reklamowe.

Dodatkowo na stronie marki pojawił się blog, w którym będzie można poczytać o nowościach z branży i poradach dotyczących marketingu.

Długopisy reklamowe AdPen – doskonała oferta dla bizne su i nie tylko

Exito Grop to firma z wieloletnią tradycja, która oferuje swoje produkty niemal na całym świecie. Szczególnie popularne stały się długopisy reklamowe marki AdPen, które wyróżniają się doskonałą jakością wakowania. Możliwość umieszczenia na nim własnego nadruku daje wiele możliwości marketingowych.

Długopis z nadrukiem AdPen może doskonale zareklamować Twoją firmę, wydarzenie lub sklep. Umieścisz na nim swoje logo, adres i dane kontaktowe. Długopis może być świetnym pomysłem na prezent dla klienta – zawsze się przyda i zawsze będzie pod ręką.

Zachęcamy do odwiedzenia serwisu AdPen i zapoznania się z nową ofertą długopisów reklamowych.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2019 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności