recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Falcerka firmy Horizon już w PT Makaruk w LubliniePoprzedni artykuł 

Firma PT Makaruk została w ostatnim czasie wyposażona w nową maszynę firmy HORIZON falcerkę AF 406S/F w wersji full automat, dostarczoną przez firmę DERYA Sp. z o.o z Tychów, będącej jedynym i autoryzowanym w Polsce przedstawicielem japońskiej firmy Horizon Inc., producenta maszyn introligatorskich.

Firma PT Makaruk Sp. z o. o zajmujaca się co-packiengiem znajduje się w Lublinie przy ulicy Mełgiewskiej 30F, oferuje również profesjonalne usługi konfekcjonowania, czyli zespół czynności polegający na dzieleniu wyrobów , zapakowaniu oraz oznaczeniu produktu zgodnie z wymogami klienta. Terminem tym określa się również działania polegające na przepakowywaniu towarów z opakowań zbiorczych do jednostkowych lub nowych wraz z ich oznaczeniem, pakowanie , przepakowywanie produktów (półautomatyczne lub ręczne) przeprowadzane przez w pełni wykwalifikowaną i wyszkoloną załogę.

Falcerka Horizon AF 406S/F

Maszyna o symbolu AF 406 jest maszyną z automatycznym ustawianiem formatów. Wyposażona jest w pulpit z ekranem dotykowym gdzie pojawiają się ideogramy, za pośrednictwem których wprowadza się określone parametry pracy. Dużą zaletą w/w falcerki jest prosty sposób zmiany ustawienia drugiego zespołu względem pierwszego (równolegle lub prostopadle).Falcerka wyposażona jest standardowo w perforację i bigowanie po pierwszym i drugim zespole. Panel sterujący zawiera licznik nakładu, licznik przerw, wskaźnik wydajności, wskaźnik zakłóceń oraz nastawy parametrów podawania i prędkości pracy.

Dostawę zrealizowano w ustalonym terminie a instalacja i szkolenie przebiegło bez przeszkód.

Na podstawie informacji firmy DERYA Sp. z o.o

 Produkcja: WebFabrika 1999-2019 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności