Maszyny introligatorskie od firmy KROMESPoprzedni artykuł 

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2013 roku. Przez wiele lat konsekwentnie budowaliśmy naszą firmę, stale wzbogacając ofertę o nowe produkty z branży introligatorskiej. W 2017 roku skupiliśmy się głównie na dystrybucji maszyn i urządzeń do oprawy twardej, zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań aby oferowane towary były najwyższej jakości a obsługa techniczna na bardzo dobrym poziomie.

Dlaczego my? Ponieważ w drugim naszym zakładzie pracujemy na wszystkich oferowanych przez nas maszynach i produktach. Nie sprzedajemy urządzeń jedynie jako ich dystrybutor, ale znamy każdy szczegół pracy tych urządzeń. Każdy nasz klient może liczyć w dowolnym momencie na konsultację telefoniczną związaną z bieżącą obsługą danej maszyny.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email info@kromes.pl lub telefonicznie pod numerem +48.502702803.

Wszystkie nasze produkty znajdziesz na http://kromes.pl/

Zapraszamy do kontaktu!

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności