Konkurs "Złoty Gryf 2019"Poprzedni artykuł 

Do dnia 31 marca br. można przysyłać prace na Konkurs "Złoty Gryf 2019" związku z czym serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w tym konkursie - na najlepszy pod względem jakości wykonania, produkt poligraficzny w następujących kategoriach:

a) produkt wielobarwny w oprawie prostej
b) produkt wielobarwny w oprawie złożonej
c) czasopismo wielobarwne
d) produkt jedno- lub dwubarwny w oprawie prostej
e) produkt jedno- lub dwubarwny w oprawie złożonej
f) opakowanie z nadrukiem
g) etykieta
h) produkt informacyjno-reklamowy
i) kalendarz


Produkty te mogą zgłaszać zarówno ich wykonawcy (drukarnie) jak i Ci, którzy są jego właścicielami np. wydawcy lub firmy handlowe. ZGŁOSZENIE PRAC JEST PŁATNE.

Konkurs Złotego Gryfa jest największym i najstarszym w Polsce konkursem obejmującym całe spektrum produkcji poligraficznej, gdzie oceniana jest tylko i wyłącznie jakość produktu. Zostanie laureatem tego konkursu jest równoważne z certyfikatem najwyższej jakości produkcji. Szerokie spektrum fachowości członków Jury zapewnia obiektywizm wyboru laureatów.

Laureaci otrzymują statuetkę "ZŁOTEGO GRYFA" wraz z prawem używania znaku graficznego na blankiecie firmowym oraz prawem do zamieszczenia go na swoich wyrobach.
Zachęcamy Państwa do sprawdzenia swoich możliwości w rywalizacji z silną konkurencją, tym bardziej, że jakość usług potwierdzona obiektywną oceną, jest najlepszą rekomendacją dla Państwa klientów.

Na stronie http://www.izbadruku.org.pl (zakładka „Złoty GRYF”) znajdziecie Państwo wszelkie niezbędne informacje do wzięcia udziału w konkursie oraz listę laureatów ostatniej edycji konkursu "Złotego Gryfa".

Rozstrzygniecie Konkursu Złotego Gryfa nastąpi w czasie uroczystej Gali dnia 1 czerwca 2019 r. w hotelu The Westin Warsaw (ul. Jana Pawła II 21 w Warszawie). Gala będzie miała miejsce na dorocznym Balu Polskiej Izby Druku. Wszyscy uczestnicy konkursu nominowani do nagród, otrzymają bezpłatne zaproszenia (dwie osoby) na tę uroczystość a tym samym i na nasz Bal.

Termin zgłaszania prac - do 31 marca 2019 r. Należy przesłać trzy egz. każdej zgłoszonej pracy. Wszystkie prace muszą być wykonane tylko i wyłącznie w roku 2018.

Warunki uczestnictwa

Konkurs ma charakter otwarty w którym mogą uczestniczyć polskie podmioty gospodarcze, które:

  • prześlą do dn. 31.03.2019r. na adres Polskiej Izby Druku: 00-728 Warszawa,
    ul. Kierbedzia 4 po 3 egz. każdej zgłoszonej pracy konkursowej - produkcji wykonanej w kraju 2018 r.

  • Wystarczy przesłać na adres Izby wypełnioną kartę zgłoszeniową i wpłacić pieniądze wg. instrukcji na dole tej karty.

Na podstawie informacji Polskiej Izby Druku

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności