recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Cal One 1000 – klej kalendarze z główką – premiera RemaDays - sprawdź już dziś nowe wideoPoprzedni artykuł 

1,5 miliona kalendarzy w 2018
1,5 miliona kalendarzy w 2018
Cal One 1000 - nowy model
Cal One 1000 - nowy model

Ręczny, uciążliwy proces klejenia kalendarzy trójdzielnych został zautomatyzowany przez unikatowe, autorskie rozwiązanie wprowadzone na rynek przez Akonda. W roku 2018 dostarczyliśmy urządzenia, które w sumie zrealizowały nakład niespełna 1,5 mln kalendarzy tylko w minionym sezonie.

Model urządzenia Cal One jest wyposażony w 3 stacje podające kalendaria a do klejenia wykorzystywany jest klej aplikowany na zimno. Jest to rozwiązanie doskonale spisujące się w produkcji kalendarzy na nielakierowanych i nielaminowanych pleckach/blatach.

Na sezon 2019 przygotowaliśmy dodatkowo nowy model do pracy na bardziej wymagających podłożach oraz z doklejaniem główki – Cal One 1000. W Cal One 1000 zastosowaliśmy zewnętrzny klejownik na klej hot-melt, dzięki czemu rozwiązanie może pracować z podłożami laminowanymi i lakierowanymi. Cal One 1000 został powiększony, dzięki czemu mogą być realizowane kalendarze o łącznej długości do 1000mm. Do dotychczasowych trzech stacji dołożona została czwarta, która pozwala na podawanie kaszerowanych główek w trybie półautomatycznym.

Cal One (obydwa modele) w wersji podstawowej posiada stacker na którym układane są sklejone kalendarze. Do rozwiązania z doklejaniem główki przygotowaliśmy opcjonalny odbiornik taśmowy, który zapewnia możliwość pracy bez przerwy (w zakresie jednego załadowania blatów/plecków na podajniku wysokiego stosu – 70cm materiału, kalendaria mogą być dokładane w trakcie pracy).

Zapraszamy na targi RemaDays do Warszawy (Centrum Targowe Ptak) w dniach 13-15 lutego, gdzie będziemy po raz pierwszy prezentować model Cal One 1000.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2019 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności