recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Konkurs MODEL YOUNG PACKAGE wyrusza na poszukiwanie doznań związanych z „odpakowywaniem” produktuPoprzedni artykuł 

Liczba zakupów dokonywanych w Internecie stale rośnie. Zamawianie on-line staje się coraz szybsze i łatwiejsze, a klienci przyzwyczajają się do tego, że ich produkty dostarczane są im pod same drzwi w nienaruszonym stanie.

Żyjemy w czasach mediów społecznościowych i popularność tzw. unboxing videos czyli filmów z rozpakowywania produktów stale rośnie, stajemy jednak również w obliczu problemu środowiskowego związanego z dużą ilością odpadów. Tegoroczny konkurs Model Young Package Competition ma na celu zintensyfikować dyskusję na ten temat i postawić projektantom zadanie, aby opracowali opakowanie łączące przyjemność doświadczenia „odpakowywania” z funkcją ekologiczną.

Konkurs Model Young Package ma dwie kategorie. Do pierwszej mogą zarejestrować się uczniowie szkół średnich i szkół wyższych zawodowych. Do drugiej kategorii mogą zgłaszać się studenci uniwersytetów i projektanci w dowolnym wieku.Uczestnicy konkursu mogą zgłaszać się używając formularza rejestracji online na stronie internetowej young-package.com, a następnie przesyłać swoje prace pocztą na adres Organizatora: CZECHDESIGN, Vojtěšská 3, Praha 1, 110 00.

Termin nadsyłania prac: 20 maja 2019.

Na podstawie informacji firmy Model Opakowania Sp. z o. o.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2019 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności