recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

ŁAPIŃSKI - szkolenie eksperckie z hot-stampingu w firmie MULTIFOLPoprzedni artykuł 

Szkolenie teoretyczne w firmie MULTIFOL
Szkolenie teoretyczne w firmie MULTIFOL
Część praktyczna szkolenia odbyła się przy użyciu maszyny spm steuer RF 82
Część praktyczna szkolenia odbyła się przy użyciu maszyny spm steuer RF 82

23 stycznia 2019r. firma ŁAPIŃSKI przeprowadziła w spółce MULTIFOL z Krakowa, należącej do czołowych firm zajmujących się uszlachetnianiem druku, całodzienne szkolenie eksperckie z technologii hot-stampingu.

Szkolenie składało się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. Podczas części pierwszej Zenon Łapiński omówił najtrudniejsze do wykonania projekty złocenia i sposoby ich realizacji spełniające najwyższe standardy jakościowe. Na tematykę części teoretycznej składały się także, m.in.: typy maszyn do złocenia, jakość i rodzaj matrycy, dobór folii uwzględniający specyfikę podłoża i złoconego motywu, optymalizacja parametrów technologicznych i sposób wykonania przyrządu („make-ready”).

Praktyczna część szkolenia, odbyła się przy użyciu maszyny cylindrycznej spm steuer RF 82. Zenon Łapiński zademonstrował pracownikom firmy MULTIFOL omawiane wcześniej sposoby realizacji zaawansowanych technologicznie projektów. Kolejnym punktem szkolenia było wykonanie prac z wykorzystaniem narzędzi do złocenia i przetłaczania w tzw. jednym przejściu. Prelegent dokładnie wytłumaczył i zademonstrował uczestnikom szkolenia, jak prawidłowo powinien przebiegać ten proces.

Szkolenie zakończyło się testem sprawdzającym poziom przyswojenia wiedzy przez jego uczestników. Wszyscy zdali go z wynikiem pozytywnym i otrzymali stosowne certyfikaty. Na podstawie wyników testów potwierdzamy, że firma MULTIFOL posiada wiedzę i umiejętności pozwalające jej na realizację najtrudniejszych projektów w technologii hot-stampingu zgodnie z najwyższymi, światowymi standardami.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2019 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności