Nowe Media na Targach Remadays WarsawPoprzedni artykuł 

Miło nam poinformować, że w dniach 13-15 luty weźmiemy udział w Międzynarodowych Targach Reklamy i Druku RemaDays Warsaw.

Jako oficjalny dystrybutor marki PRIMERA w Polsce zaprezentujemy na nich najnowszą drukarkę do kolorowych etykiet firmy PRIMERA. LX910e jest najbardziej zaawansowaną i najbardziej profesjonalną kolorową drukarką etykiet.

Co jeszcze będzie można u nas zobaczyć?

Zupełną nowość na polskim rynku – drukarkę do wstążek PIY Ribbons. Drukarka do wstążek to urządzenie, które pozwala Klientom w sklepie drukować wstążki z dedykacją dla swoich bliskich. Aktualnie jest to najnowszy trend w dziedzinie pakowania prezentów.

Z bliska będzie można również zobaczyć system FX500e firmy PRIMERA do foliowania i metalizacji etykiet.

Targi RemaDays to jedna z największych imprez targowych branży reklamowej na świecie. Targi organizowane są od 2005 r. i stale się rozwijają, rokrocznie przyciągając coraz większą ilość wystawców i zwiedzających. Ostatnia edycja przyciągnęła ponad 800 wystawców i 20 800 zwiedzających, w tym około 3000 z zagranicy, dzięki czemu impreza osiągnęła status kluczowej i największej pod kątem liczby zwiedzających imprezy targowej w Europie.

Targi RemaDays Warsaw to 11 sektorów kompleksowo opisujących rynek reklamy i druku:

W ramach powyższych sektorów uczestnicy targów zapoznają się z najnowszymi rozwiązaniami, topowymi produktami oraz światowymi trendami, co pozwala czerpać inspirację i zdobywać kompleksową wiedzę na temat dynamicznie rozwijającej się branży.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH NA NASZE STOISKO! Znajdziecie nas w hali F stoisko R20.

PTAK WARSAW EXPO AL. KATOWICKA 62, 05-830 NADARZYN, WOLICA 114D

Na podstawie informacji firmy Nowe Media

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności