Avery Dennison mianuje Sam O`Keefe wiceprezesem działu badawczo-rozwojowego EMEAPoprzedni artykuł 

Sam O'Keefe
Sam O'Keefe

Avery Dennison Corporation (NYSE: AVY) z przyjemnością ogłasza nominację Sam O'Keefe na stanowisko wiceprezesa ds. Badań i rozwoju (R & D) dla grupy materiałów etykietowych i graficznych w Europie (LGM -EU).

Będzie pracować w Oegstgeest, informuje o tym Pascale Wautelet, wiceprezes globalnego działu badań i rozwoju. Stanie się częścią europejskiego zespołu liderów LGM i będzie zajmować się linią raportowania dla Jeroena Didericha, wiceprezesa i dyrektora generalnego LGM-EU.

"W tej roli", powiedział Pascale Wautelet, "Sam zapewni wizję i kierunek dla organizacji badawczo-rozwojowej w regionie EMEA i będzie kierowała rozwojem nowych produktów, re-inżynierią materiałów i opracowywaniem kleju dla LGM firmy Avery Dennison w całej Europie."

Ta nominacja wzmacnia ciągłą koncentrację Avery Dennison na innowacyjności i zrównoważonym rozwoju, która obejmuje bieżące inwestycje i zewnętrzne partnerstwa z dostawcami, uniwersytetami, innymi partnerami biznesowymi i nowymi przedsięwzięciami.

Sam ma ponad 25-letnie doświadczenie w przemyśle i materiałach w wiodących międzynarodowych firmach. Dołączyła do Avery Dennison z Sensient Technologies, gdzie pracowała jako dyrektor techniczny - Industrial Colours. Przed Sensientem zajmowała stanowiska techniczne i kierownicze w kilku firmach, w tym Unilever, InterfaceFlor, Ashland i Saint-Gobain.

Sam zdobyła doktorat w naukach fizycznych (reologia cementów modyfikowanych polimerami) i ukończyła z tytułem magistra inżyniera chemii w Bristolu w Anglii.

Na podstawie informacji firmy Avery Dennison Corporation

 Produkcja: WebFabrika 1999-2019 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności