Brother uzupełnia serię drukarek etykiet i paragonów o nowe urządzenie mobilnePoprzedni artykuł 

Brother uzupełnia serię RJ o nową mobilną drukarkę paragonów i etykiet - RJ-4250WB. Urządzenie, charakteryzujące się szybką pracą i wysoką wytrzymałością, pozwala w szybki i wygodny sposób drukować paragony, faktury i etykiety w terenie.

Brother RJ-4250WB to czterocalowa mobilna drukarka etykiet i paragonów. Może być wykorzystywana w wielu branżach, takich jak logistyka, magazynowanie, sprzedaż oraz w pracy służb miejskich. To kompaktowe urządzenie pozwala w szybki i wygodny sposób drukować paragony, etykiety i faktury w terenie, z dala od biura. Wykorzystuje wytrzymały i ekonomiczny w eksploatacji moduł druku termicznego i drukuje z prędkością do 127 mm lub do 5 cali na sekundę.

Mobilna drukarka RJ-4250WB ma wytrzymałą obudowę. Jej niewielka i lekka konstrukcja jest odporna na uszkodzenia mechaniczne – wytrzymuje upadek z wysokości 2,1 metra. Korzystanie z urządzenia jest możliwe zarówno w wysokich, jak i niskich temperaturach (od -20˚C do + 55˚C), a ładowanie może odbywać się w temperaturach od 0˚C do +40˚C. Drukarkę można wyposażyć w dodatkowe akcesoria, m.in. w dodatkową baterię, pasek i stację dokującą do ładowania baterii, 12V ładowarkę samochodową oraz specjalne uchwyty do montażu w pojazdach.

Drukarka RJ-4250WB oferuje wygodną i intuicyjną obsługę. Dzięki odpowiedniemu interfejsowi można łączyć ją z urządzeniami mobilnymi lub komputerami stacjonarnymi, co znacznie przyspiesza tworzenie wydruków. Wbudowana łączność Bluetooth, sieć bezprzewodowa, USB oraz monochromatyczny, podświetlany wyświetlacz LCD ułatwiają pracę z urządzeniem w każdych warunkach.

Mobilna drukarka Brother RJ-4250WB jest objęta 3-letnią gwarancją. Więcej szczegółów i kompletna specyfikacja techniczna dostępna jest na stronie www.brother.pl.

Na podstawie informacji firmy Brother

 Produkcja: WebFabrika 1999-2019 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności