Derya z pierwszą w Polsce maszyną drukującą w formacie B1Poprzedni artykuł 

Firma Derya sp z. o o z siedzibą w Tychach przy ulicy Podleskiej 32, podpisała umowę na zakup pierwszej w Polsce maszyny z nowej serii arkuszowych maszyn drukujących w formacie B1 produkcji połączonych japońskich firm Ryobi-Mitsubishi: RMGT 1050LX-6+CC+LD. Maszyna została zakupiona przez drukarnię MuruGumbel z siedzibą w Warszawie przy ulicy Żegańska 1.

W drukarni tej od 2017 roku pracuje już jedna maszyna drukująca RMGT dostarczona przez Derya - w konfiguracji pięć zespołów z wieżą lakierującą, drukująca w formacie A1+: RMGT 920ST-5+CC+SLD (również z kontrolą kolorystyczną in-line).

Ryobi-Mitsubishi: RMGT 1050LX-6+CC+LD- jest to maszyna pracująca na arkuszach 1050 x 750 mm, w konfiguracji sześć zespołów drukujących z wieżą lakierującą. LX oznacza wersję kartonażową z drukiem podłoży do 1 mm grubości. Maszyna wyposażona jest w wiele systemów automatyzacji pracy, takich jak system symultanicznej wymiany płyt czy kontroli natężenia barw drukowanych prac w czasie druku bez wyjmowania arkuszy z maszyny, co umożliwia pełne przezbrojenie na kolejne zlecenie w czasie 175 sekund. Swobodę kontroli zapewni operatorowi sterowanie poprzez tablet dotykowy współpracujący z ekranem 55” i połączony z systemem kamer rozlokowanych w strategicznych punktach maszyny.

Już teraz w imieniu firmy Derya i drukarni MuruGumbel zapraszamy Państwa do udziału w Dniach Otwartych, które wspólnie zorganizujemy po instalacji.

Na podstawie informacji firmy Derya

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności