Avery Dennison na liście 100 Najbardziej Zrównoważonych Spółek BarronaPoprzedni artykuł 

Firma Avery Dennison Corporation (NYSE: AVY), znalazła się na liście 100 Najbardziej Zrównoważonych Spółek Barrona, awansując na pozycję wyższą od czasu jej wprowadzenia na rynek w lutym 2018 r. Lista ta potwierdza wiodące amerykańskie firmy, oceniane pod kątem czynników środowiskowych, społecznych i ładu korporacyjnego.

"Jesteśmy zaszczyceni, że możemy być rozpoznawani przez Barron na drugi rok", powiedział Georges Gravanis, prezes, Label and Graphic Materials. "Zrównoważony rozwój jest w centrum wszystkiego, co robimy, a nasi pracownicy podejmują wyzwanie pod każdym względem. Ten zaszczyt jest świadectwem ich pasji i zaangażowania. "

Barron's, amerykańska publikacja poświęcona branży finansowej i inwestycyjnej, opracowała listę w zeszłym roku we współpracy z Calvert Research and Management. Organizacja przyjrzała się tysiącom największych spółek publicznych mających główną siedzibę w Stanach Zjednoczonych. Komitet nazewniczy przyjrzał się 300 wskaźnikom wydajności. Wśród nich była etyka biznesu i bezpieczeństwo produktów, emisja gazów cieplarnianych i prawa człowieka, różnorodność w miejscu pracy i stosunki pracy.

"Wciąż dążymy do osiągnięcia celów zrównoważonego rozwoju z 2025 r., Z rosnącym zapotrzebowaniem na recykling plastiku i odpady przemysłowe, pozostając blisko naszych partnerów przemysłowych i społeczności" - powiedział Gravanis.

Na podstawie informacji firmy Avery Dennison

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności