Wielofunkcyjne urządzenie cyfrowe Sharp zdobywa nagrodę iF Design AwardPoprzedni artykuł 

Sharp Europe z dumą informuje, że wielofunkcyjne urządzenie cyfrowe A4 do druku czarno-białego MX-B455W / MX-B355W zdobyło Nagrodę iF Design Award 2019. Jest to jedna z najbardziej liczących się na świecie nagród za wzornictwo produktowe.

Nagrodę iF Design Award przyznaje się w siedmiu kategoriach, w tym za Produkt, Opakowanie oraz Komunikację (w tym za stronę internetową). W 2019 roku o nagrody we wszystkich kategoriach rywalizowało 6 375 produktów z 52 krajów, urządzenie wielofunkcyjne Sharp zwyciężyło w kategorii Produkt.

Główne zalety MX-B455W/B355W

Celem Sharp było zaprojektowanie A4 MFP, które mogłoby stanąć obok biurka i nie zawadzać. Dążąc do czystych, opływowych linii bez wystających elementów Sharp stworzył miękko zaokrągloną sylwetkę urządzenia. Ponadto posiada ono prosty w obsłudze interfejs, taki sam jak większe maszyny Sharp A3. To oznacza, że urządzenia, których obsługa jest przyjazna dla użytkownika mogą teraz stanąć w każdym biurze, bez względu na jego powierzchnię.

Funkcje MX-B455W/B355W zaprojektowano tak, by zwiększyć produktywność biura. Wersja MX-B455W jest wyposażona w funkcję szybkiego dwustronnego skanowania kolorowego z prędkością 110 ipm (obrazów na minutę) – to jedna z najwyższych prędkości skanowania w branży*1. Inna ważna funkcja to możliwość pracy z usługami w chmurze np. Google Drive™ i OneDrive®.

Na podstawie informacji firmy Sharp Electronics CEE

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności