Sun Chemical na konferencji Advanced Functional & Industrial Printing 2019Poprzedni artykuł 

Sun Chemical znajdzie się wśród uczestników i wystawców organizowanej przez stowarzyszenie ESMA konferencji Advanced Functional & Industrial Printing (AFIP) 2019, odbywającej się w dniach 27-28 marca br. w hotelu Radisson Blu Scandinavia w Düsseldorfie. Podczas dwudniowego wydarzenia firma zaprezentuje farby, atramenty i lakiery do zastosowań funkcjonalnych i przemysłowych z użyciem technologii cyfrowej oraz sitodrukowej.

Na stoisku Sun Chemical promowanych będzie kilka serii produktowych, dedykowanych tego typu aplikacjom. Pierwsza z nich to SunHytek – rodzina farb o recepturze dostosowanej do licznych zastosowań funkcjonalnych i przemysłowych. Są one wykorzystywane m.in. przy nanoszeniu grafiki na przełączniki membranowe, w elementach wyposażenia samochodów (np. desek rozdzielczych), przy produkcji paneli oraz do znakowania z wysoką jakością. W jej skład wchodzą dedykowane branży motoryzacyjnej farby odporne na wysoką temperaturę i wilgotność, w przypadku których równie istotne są wytrzymałość i atrakcyjność wizualna.
SunTronic z kolei to zestaw zaawansowanych farb, znajdujących zastosowanie w elektronice drukowanej (np. przy dekorowaniu anten czy przewodników). Jak zapewnia producent, oferują one wysoki poziom przewodności i drukowności. W połączeniu z tradycyjną grafiką i cyfrowym drukiem inkjetowym zwiększają też funkcjonalność różnych produktów przemysłowych.
Na stoisku promowane będą również najnowsze osiągnięcia technologiczne SunJet – oddziału Sun Chemical zajmującego się rozwiązaniami, bazującymi na technice inkjetowej. Z myślą o uczestnikach konferencji AFIP zaprezentuje on przełomowe – jak zapewnia – receptury atramentów i technologie cyfrowe, stworzone z myślą o druku funkcjonalnym i przemysłowym. SunJet przedstawi też efekty projektów zrealizowanych – wspólnie z partnerami OEM, integratorami systemowymi oraz producentami głowic drukujących – z myślą o obecnych i przyszłych aplikacjach, znajdujących zastosowanie w różnych segmentach rynkowych.

Na stoisku firmowym przez cały czas trwania konferencji będą obecni przedstawiciele Sun Chemical i SunJet, gotowi do spotkań i dyskusji na temat wszelkiego rodzaju zagadnień technologicznych i rozwiązań, prezentowanych podczas marcowego wydarzenia.

Więcej informacji na temat oferty Sun Chemical w zakresie druku funkcjonalnego i przemysłowego oraz udziału firmy w konferencji AFIP 2019 można znaleźć na stronie http://www.sunchemical.com.

Na podstawie informacji Poligraficznej Agencji Informacyjnej pai.info.pl

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności