Dwa nowe, wydajne i kompaktowe biznesowe skanery dokumentów EpsonPoprzedni artykuł 

Epson wprowadza na rynek najszybsze skanery z podajnikami: WorkForce DS-970 i DS-870. To wysoce niezawodne urządzenia przeznaczone dla wymagających, działających pod presją czasu środowisk pracy, takich jak służba zdrowia, sądownictwo czy instytucje finansowe.

Dzięki wiodącym na rynku szybkościom przechwytywania, wynoszącym 85 stron i 170 obrazów na minutę, a także pojemnym automatycznym podajnikom dokumentów na 100 arkuszy i zaawansowanym funkcjom zarządzania zadaniami, te modele staną się nieocenione w każdej firmie. Oba wyposażone zostały w kolorowy wyświetlacz LCD, który ułatwia obsługę urządzenia i korzystanie z funkcji zarządzania zadaniami. Czujniki oraz innowacyjne oprogramowanie pozwolą natomiast zwiększyć produktywność i jakość obrazu.

„Nowoczesne skanowanie to zaawansowane zadania przechwytywania obrazów. Klienci pracujący w intensywnie obciążanych środowiskach pracy skanują duże ilości poufnych dokumentów biznesowych. Tryb automatycznego podawania zapewnia ciągłość pracy, tryb skanowania precyzyjnego dokładnie przechwytuje treści z nietypowych nośników, a nowa funkcja wykrywania zanieczyszczeń ostrzega przed nieprawidłowym skanem i pomaga zapobiec utracie danych. Te zaawansowane funkcje zarządzania zadaniami sprawiają, że klienci mogą mieć pewność wydajnego skanowania za każdym razem” – powiedział Robert Reszkowski, Business Sales Manager w Epson Europe.

Efektywne i trwałe złącze USB 3.0 umożliwia szybsze przesyłanie danych, dzięki większej przepustowości – użytkownicy mogą skanować do 9000 stron dziennie za pomocą modelu DS-970 oraz 7000 stron dziennie za pomocą modelu DS-870.

Nie trzeba się już martwić różnicami w rozmiarach dokumentów do zeskanowania – oba modele zapewniają obsługę nośników od 27 g/m do 413 g/m i arkuszy o długości do 6096 mm. Jeśli danego dokumentu nie można zeskanować przy użyciu automatycznego podajnika dokumentów, można skorzystać z trzech różnych rozwiązań skanera płaskiego do formatu A3.

Opcjonalny panel interfejsu sieciowego umożliwia pracę skanerów DS-870 i DS-970 w sieci i udostępnianie ich funkcji wielu użytkownikom i działom. Do obu urządzeń dołączone jest oprogramowanie Document Capture Pro i Epson Scan: aplikacja Epson Scan zapewnia zaawansowaną technologię obrazowania, umożliwiając tworzenie plików PDF z możliwością wyszukiwania, zaawansowane usuwanie koloru czy automatyczną korekcję przekosów. Z kolei Document Capture Pro firmy Epson posiada funkcję tworzenia profilów zadań, dzięki którym pracownicy mogą w prosty sposób skanować dane, zapisywać je i udostępniać wewnątrz firmy. Zaawansowane, automatyczne funkcje nazywania, rozdzielania i rozsyłania dokumentów sprawiają, że skanowanie staje się proste i ergonomiczne. Pliki można zapisywać i rozsyłać w formatach typu PDF, jpeg czy tiff.

Nowe urządzenie WorkForce DS-970 jest najszybsze w kategorii urządzeń definiowanych przez InfoSource jako skanery biznesowe. W porównaniu do lidera rynku pod względem sprzedaży w 2017 r., zgodnie z InfoSource (Fujitsu fi-7180), model DS-970 ma wydajność wynoszącą 9000 stron dziennie, a Fujitsu fi-7140 – 6000 stron dziennie (dane z witryny internetowej producenta dostęp z 7 sierpnia 2018 r.).

Na podstawie informacji firmy Epson Polska

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności