recepcja
Zaloguj się
e-mail  
hasło  
  (przypomnij hasło)
Zarejestruj się za darmo

Dla profesjonalisty

Premiera Ricoh ProTM TF6250Poprzedni artykuł 

Ricoh rozszerza ofertę wielkoformatowych urządzeń drukujących UV typu flatbed. Nowy model, ProTM TF6250, pozwala na realizację wydruków na podłożach o grubości do 110 mm z prędkością do 64,6 m2/godz. Wyposażono go w blat o wymiarach 2.5 m x 1.3 m oraz energooszczędną technologię LED, która umożliwia utwardzanie w niskich temperaturach a tym samym korzystanie z cieńszych podłoży bez ryzyka ich topienia lub wypaczania.

Ricoh ProTM TF6250 to rozwiązanie, które jest łatwe w obsłudze i wygodne w codziennej eksploatacji. Wyposażono je w automatyczny tryb czyszczenia głowic, który można szybko uruchomić po zakończeniu pracy urządzenia. Zastosowane w tym modelu wbudowane czujniki automatycznie dostosowują wysokość głowic w celu zachowania wymaganej dokładności, natomiast możliwość pełnego zadruku powierzchni eliminuje konieczności przycinania. Dodatkowo urządzenie posiada 4 strefy podsysu, które utrzymują media w tej samej pozycji podczas wydruku.

„Na rynku wielkoformatowych urządzeń UV ogromne znaczenie ma jakość druku i wszechstronność. Dla naszego nowego systemu opracowaliśmy dwa zestawy atramentów UV. Jeden z nich zapewnia dostęp do szerokiej gamy kolorów. Drugi jest dedykowany zastosowaniom przemysłowym, gdzie niezbędna jest wysoka przyczepność” – powiedział Graham Kennedy, Head of Commercial Inkjet Business, Commercial and Industrial Printing, Ricoh Europe.

Model Ricoh ProTM TF6250 będzie dostępny w rejonie EMEA w drugim kwartale 2019 roku.

Na podstawie informacji firmy Ricoh Polska Sp. z o.o.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności