Brother doceniony w prestiżowym konkursie wzornictwa iF Design AwardsPoprzedni artykuł 

15 marca na uroczystej gali wręczenia nagród iF Design Awards produkty firmy Brother zostały wyróżnione aż sześciokrotnie. W uznaniu za wyjątkowe wartości użytkowe i estetyczne nagrodzone zostały m.in. laserowe drukarki z serii L3000 oraz drukarka etykiet P-touch. To już 12. rok z rzędu, kiedy Brother zdobył statuetki w tym prestiżowym konkursie, powiększając całkowitą pulę nagród do siedemdziesięciu dwóch.

Urządzenia wielofunkcyjne Brother z serii L3000 wygrały w kategorii kolorowych drukarek laserowych, a drukarki etykiet P-touch CUBE Plus i PT-H110 zostały uznane w kategorii najlepszego systemu etykietowania. Nagrody zdobyły również maszyna do szycia Brother A150, ploter tnący ScanNCut DX SDX1200 oraz innowacyjna hafciarka XP1. Zarówno urządzenie z serii L3000, jak i drukarki etykiet są już dostępne na polskim rynku.

Jury konkursu iF Design Awards zwróciło uwagę nie tylko na wygląd produktów, ale także na jakość, wydajność, interfejs użytkownika, innowacyjność, bezpieczeństwo, a także jego wpływ na środowisko.

- Jesteśmy niezmiernie zaszczyceni przyznaniem tych nagród, jest to zasługa wszystkich, którzy biorą udział w rozwoju naszych produktów – powiedział Piotr Baca, Country Manager w Brother Polska. – Nieustannie dążymy do wdrażania innowacji technologicznych i poprawy designu, aby dostarczać produkty, które naprawdę sprawdzają się u naszych klientów. Nasza seria L3000 zdobyła niedawno także nagrodę BLI Winter Pick Award. To niesamowite osiągnięcie, aby zdobyć dwie prestiżowe nagrody w tej nowej serii – podsumował Piotr Baca.

Firma Brother wygrała swoją pierwszą nagrodę iF Design Award w 1982 roku za alfanumeryczną maszynę do pisania. Nagrody te są przyznawane i oceniane przez International Forum Design w Hanowerze. W tym roku nagrody iF Design Awards otrzymało 6375 produktów z 52 krajów.

Na podstawie informacji firmy Brother

 Produkcja: WebFabrika 1999-2020 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności