Kolejna maszyna do produkcji opakowań przestrzennych Heiber & Schröder CE1000-2 w firmie ABC-PAKPoprzedni artykuł 

W lutym 2019 roku firma Technograph wprowadziła do produkcji kolejną, dwutorową maszynę do opakowań przestrzennych, serii CE1000-2, wyprodukowaną przez światowego lidera, firmę Heiber & Schröder.

ABC-PAK to przedsiębiorstwo rodzinne działające na rynku od 1991 roku, jako producent podkładek papierowych wykonanych z najwyższej, jakości tektur litych.

W 2017 roku przedsiębiorstwo zdecydowało się na rozbudowę swojego portfolio o nową technologię produkcji opakowań z tektury litej i falistej, dla sektora spożywczego, metodą składania i klejenia, a konsekwencją tego był zakup pierwszej maszyny H&S, CE1000-2 do produkcji opakowań przestrzennych, oraz automatu sztancująco tłoczącego Dakiou PY 1200.

Firma ABC-PAK, oferując produkty najwyższej jakości, ma również świadomość, że coraz większa rzesza klientów wybiera opakowania ekologiczne i bezpieczne dla środowiska. Dlatego, produkując opakowania papierowe i mając na względzie zadowolenie klienta, nie zapomina o aspekcie ekologicznym.

Wyróżniającą cechą produktów oferowanych przez ABC-PAK to ich odnawialność. Karton, wykorzystywany w produkcji charakteryzuje się dużą zawartością świeżych włókien celulozowych, które ulegają szybkiej biodegradacji lub też mogą zostać poddane łatwemu recyklingowi. Od stycznia 2013 r. ABC-PAK jest zakładem certyfikowanym FSC potwierdzającym pochodzenie papieru wyłącznie z legalnych, objętych prawidłową polityką leśną zasobów. Certyfikat FSC gwarantuje również, że jako świadomy producent talerzy jednorazowych i opakowań wykorzystuje surowiec, który nie pochodzi z krajów nieprzestrzegających praw człowieka, praw socjalnych lub wykorzystujących pracę dzieci. Konsekwencją takiej polityki jest oddanie do dyspozycji opakowania papierowe, które, zachowując swoje wysokie walory estetyczne i użytkowe, pozostają jednocześnie bezpieczne dla zdrowia oraz przyjazne środowisku.

Firma ABC-PAK, produkując tacki do dań gotowych oraz opakowania na wynos od wielu lat promuje i zużywa w swojej produkcji najbardziej ekologiczne, odnawialne surowce. Dokonując codziennych wyborów, wszyscy pracujmy na czyste środowisko dla nas i naszych dzieci.

Opakowania papierowe typu „take away boxes”, to już kilkanaście różnorodnych produktów dedykowanych do serwowania, przenoszenia i przechowywania żywności. Tacki papierowe prostokątne w różnych rozmiarach idealnie nadają się do serwowania frytek, sosów, sałatek. Dzięki ograniczonej chłonności wilgoci, opakowania na wynos mogą być również z powodzeniem stosowane do miękkich owoców czy deserów. Pudełka typu Lunch Box i Noodle Box doskonale nadają się do przewożenia różnego typu sałatek, makaronów, frytek. W poszerzającej się wciąż ofercie opakowań na wynos, można znaleźć również ekologiczne kartoniki typu Clam Shell przeznaczone do pakowania burgerów i kanapek (Burger Box) oraz dań obiadowych (Chicken Box).

Dziękujemy firmie ABC-PAK za zaufanie podczas wyboru kolejnej maszyny i jednocześnie życzymy dalszej dynamiki wzrostu w produkcji opakowań.

Na podstawie informacji firmy Technograph S.C.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2019 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności